نویسنده: نادر امرایی
// شنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰

هم اکنون می توانید Medal of Honor: Pacific Assault را به صورت رایگان از اریجین دانلود کنید

اگر بازی‌های رایگان را دوست دارید و جزو پی‌سی گیمرهایی هستید که به انجام بازی‌های کلاسیک علاقه دارید، می‌توانید خوشحال باشید زیرا بازی کلاسیک Medal of Honor: Pacific Assault به صورت رایگان برروی اریجین قرار گرفت. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

چندی است که الکترونیک آرتز، یک کمپین تبلیغاتی به نام On The House (این اصطلاح انگلیسی، به معنای رایگان بودن است) راه‌اندازی کرده است که در این کمپین، بازی‌های مختلفی را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌دهد. جدیدترین بازی‌ که در این کمپین تبلیغاتی قرار گرفته است، یکی از بازی‌های سری مدال افتخار، یعنی Pacific Assault، محصول سال ۲۰۰۴ است. این بازی در زمان عرضه خود در اواخر سال ۲۰۰۴ میلادی، با واکنش مثبت منتقدین و بازیکنان روبه‌رو شد و کسانی که بازی را اکنون و تا زمانی که در این کمپین قرار دارد، دانلود کنند، می‌توانند برای همیشه بازی را برای خود نگه دارند.

هنوز مشخص نیست که Medal of Honor: Pacific Assault تا چه زمانی در کمپین On The House به صورت رایگان قرار خواهد داشت اما اگر بخواهیم به گذشته استناد کنیم، بازی‌هایی که در این کمپین قرار می‌گرفتند، معمولا به مدت یک تا دو ماه به صورت رایگان قابل دانلود بودند. بنابراین اگر از کسانی هستید که به بازی‌های کلاسیک و رایگان علاقه دارید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت Origin.com و کلیک برروی گزینه دانلود،‌ وارد حساب کاربری اریجین خود شوید و بازی رایگان را دریافت کنید.

منبع: PC Gamer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده