// شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰

بازی Dead Island Retro Revenge در استرالیا رده‎بندی سنی شد

نظام رده بندی سنی بازی‌های ویدیویی در استرالیا، بازی «Dead Island Retro Revenge» را رده‎بندی سنی کرده که یک اثر جدید تلقی می‎شود. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

یافته‌های جدید حاکی از آن هستند که بازی معرفی نشده‎ی «Dead Island Retro Revenge» روز گذشته رده‎بندی سنی شده است و از قضا، کشور مبدأ (کشوری که بازی در آن ساخته می‌شود) آن هم کانادا است. با استناد به اطلاعات در دسترس قرار گرفته، استودیو اِمپتی کلیپ وظیفه توسعه این بازی را بر عهده دارد و کمپانی صاحب‎نامِ کوچ مدیا نیز ناشر آن است.

این بازی از سوی نهاد رده‏‎بندی سنی بازی‎های ویدیویی در استرالیا درجه سنی M را دریافت کرده است. از دلایل تعلق گرفتن رده‌بندی سنی بزرگسال به این بازی، می‎توان به «خشونت بسیار زیاد، زمینه‎هایی با مضمون استفاده از الفاظ رکیک و مواد مخدر، تعامل در بخش چند نفره  و تاثیرات آن‎ها بر روی مخاطب» اشاره کرد.

Dead Island Retro Revenge

احتمالاً بازی یاد شده، فقط برای گوشی‎‎های هوشمند در دسترس قرار خواهد گرفت؛ چراکه استودیو سازنده آن، پیش‎تر به توسعه آثار مشهوری برای سیستم‏‎عامل‎‏های مذکور پرداخته است که می‎توان از آن‏‎ها به بازی  «Glow» اشاره کرد که در سال۲۰۱۲ منتشر شد.

شما چه فکری می‌کنید؟ آیا شما هم از این بابت هیجان زده هستید؟ نظرات خودتان را با زومجی در میان بگذارید.

منبع:Attack of the fanboy


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده