نویسنده: آرش عیاری
// چهار شنبه, ۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۷

بازی‌های پی‌سی نمایشگاه E3 2015

نمایشگاه E3 2015 هم به پایان رسید و بازی‌های زیادی در این رویداد مهم به نمایش درآمدند. جمع‌بندی زومجی از این رویداد بهترین مکان برای یافتن اخبار بازی‌های مورد علاقه شما در سبک‌ها و پلتفرم‌های مختلف است. در ادامه با بازی‌های پی‌سی حاضر در E3 2015 همراه زومجی باشید.

مخاطبان بازی‌های ویدیویی روی پلتفرم پی‌سی امسال E3 خوبی را پشت سر گذاشتند زبرا علاوه بر بازی‌های انحصاری که برای این پلتفرم معرفی شد، شرکت اِی‌اِم‌دی با کمک وب‌سایت پی‌سی گیمر اولین کنفرانس اختصاصی بازی‌های پی‌سی را برگزار کرد. در این کنفرانس افراد مهمی حضور داشتند و بازی‌های خود روی پلتفرم پی‌سی را به نمایش گذاشتند. حتی گیم‌پلی بازی مورد انتظار Deus Ex: ,Mankind Devided برای اولین بار در این کنفرانس به نمایش درآمد.

در ادامه می‌توانید با سرتیتر اخبار بازی‌های پی‌سی آشنا شوید و با کلیک رو هر کدام، مشروح آن‌ را مطالعه و تریلر بازی را در صورت وجود مشاهده کنید:

<p>[alert variation="alert-warning"]برای مشاهده کلیه اخبار، مقالات و حواشی مربوط به E3 2015 به <a href="https://zoomg.ir/category/events/e3/e32015/" target="_blank">صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی </a>مراجعه کنید [/alert]</p>


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده