// دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۵

پوشش زنده کنفرانس PC Gaming در E3 2016 (تمام شد)

در E3 سال گذشته برای اولین بار شاهد برگزاری یک کنفرانس مخصوص بازی‌های پی‌سی با نام PC Gaming بودیم. امسال هم مانند سال گذشته، علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوترهای شخصی می‌توانند به تماشای این کنفرانس بنشینند. پوشش تصویری همزمان زومجی را از دست ندهید.

کنفرانس PC Gaming Show یکی از جدیدترین رویدادهای E3 است که از سال گذشته آغاز به کار کرده است. این کنفرانس خبری همانطور که از اسمش پیدا است، مخصوص بازی‌های کامپیوترهای شخص است و توسط وب‌سایت محبوب PC Gamer و کمپانی AMD پشتیبانی می‌شود.

پی‌سی گیمینگ شو سال گذشته جذابیت چندانی نداشت و نتوانست مورد توجه قرار بگیرد اما امسال علاقه‌مندان به بازی‌های پی‌سی امید زیاده به این کنفرانس با توجه به حضور هدست‌های واقعیت مجازی و استودیوهایی مانند Oculus، مایکروسافت و البته کمپانی اسکوئرانیکس دارند.

انتظار داریم تا در این کنفرانس بازی‌های زیادی برای هدست‌های واقعیت مجازی و به خصوص آکیولس ریفت معرفی و نمایش داده شود اما به نظر می‌رسد بخش زیادی از مدت زمان این کنفرانس را نسخه جدید سری Deus EX به خود اختصاص دهد.

کنفرانس پی‌سی گیمینگ شو ساعت ۲۳ امشب آغاز می‌شود. از آنجایی که ما پوشش همزمان تصویری کنفرانس مایکروسافت را که ساعت ۲۱ آغاز می‌شود خواهیم داشت، در صورت تداخل با یکدیگر، به محض اتمام کنفرانس مایکروسافت، به پوشش پی‌سی گیمینگ شو خواهیم پرداخت.

زومجی با همکاری آپارات، برای اولین بار در ایران این بستر را فراهم آورده که شما بتوانید به صورت همزمان، این کنفرانس را تماشا کرده و به صورت زنده، از نظرات مجریان زومجی درباره این کنفرانس مطلع شوید.

همچنین امروز مصادف است با راه‌اندازی ظاهر جدید بخش گیمینگ وب‌سایت آپارات که با شکل و شمایلی جدید از امروز کار خود را آغاز کرده است.

شما عزیزان می‌توانید از ساعت ۲۰:۴۵ امشب، به تماشای این پخش همزمان بنشینید. تنها نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، این است که به دلیل ذات این برنامه که به صورت مستقیم در حال پخش است و به دلیل اینکه این اولین باری است که چنین اقدامی در ایران صورت می‌گیرد، ممکن است با مشکلاتی روبه‌رو شویم که اگر این اتفاق افتاد، به سان سال‌های پیش، با پوشش متنی و گزارش لحظه به لحظه این کنفرانس در خدمت شما عزیزان هستیم.

در صورتیکه استریم قطع شد، می‌توانید یک بار صفحه را تازه‌سازی (Refresh) نمایید.


پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2021، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده