نویسنده: فریده صالحی
// یکشنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

کمیک جدیدی براساس بازی Halo معرفی شد

شرکت دارک هورس کامیکس، با انتشار یک تصویر هنری، مجموعه کمیک جدید Halo را با نام Halo: Legacy Collection را به‌صورت رسمی معرفی کرد که قرار است خیلی زود منتشر شود.

در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، شرکت دارک هورس کامیکس مدتی قبل یک مجموعه جدید از کمیک‌های مجموعه Halo را با نام Halo: Legacy Collection معرفی کرد. این مجموعه جدید قرار است کتاب‌های کمیک دنیای هیلو را که قبلا منتشر شده بود، یعنی سری Halo Uprising، Halo: Helljumper و Halo: Blood Line را دوباره به چاپ برساند. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مجموعه Halo: Legacy Collection قرار است در تاریخ ۱۱ اوت (۲۰ مرداد) به قیمت ۱۹.۹۹ دلار چاپ شود.

نویسندگان مختلفی مانند برایان مایکل بندیس (از مجموعه Superman و Ultimate Spider-Man)، پیتر دیوید (از مجموعه The Dark Tower: The Gunslinger Reborn و Spider-Man 2099) و فرد ون لنته (از مجموعه Conan the Avenger و Resurrectionists) قرار است داستان‌های این مجموعه را بنویسند. علاوه‌براین، هنرمندانی هم مانند الکس مالیو (از مجموعه Infamous Iron Man و Hellboy and the B.P.R.D.)، اریک نوئن (از مجموعه X و Gigantic) و همچنین فرانسیس پورتلا (از مجموعه Black Panther و X-O Manowar) هم قرار است طراحی تصاویر آن را انجام دهند.

رنگ‌آمیزی این تصاویر هم برعهده مت هالینگزورث (از مجموعه Seven to Eternity و Tokyo Ghost)، خوزه ویلاروبیا (از مجموعه Sweet Tooth و Hungry Ghosts)، جون چونگ (از مجموعه The Dreaming و Batman) و همچنین اولیسس آرئولا (از مجموعه Batgirl و Shadowman) بوده است. لازم به ذکر است که این آخرین و جدیدترین انتشار کمیک‌های دنیای هیلو است که چندین سال پیش توسط شرکت مارول کامیکس منتشر شده بود. علاوه‌براین، شرکت دارک هورس تصمیم دارد که رمان گرافیکی اصلی هیلو را هم که قبلا توسط خود مارول منتشر شده بود، در همان تاریخ ۱۱ اوت مجدد چاپ کند.

شرکت دارک هورس کامیکس تصویر جلدی هم از مجموعه Halo: Legacy Collection منتشر کرده که می‌توانید آن را مشاهده کنید:

تصویر جلد مجموعه کمیکی Halo: Legacy Collection


منبع comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده