نویسنده: فریده صالحی
// شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

چکش ثور در شماره جدید Thor به دست یک شرور دیگر افتاد

شرکت مارول کامیکس به‌تازگی تصاویر پیشنمایشی هیجان‌انگیزی را از قسمت ۱۴ سری کتاب کمیک Thor منتشر کرد؛ کمیکی که توسط دانی کیتس، نیک کلین و مت ویلسون تنظیم شده است.

اخطار: ادامه این مطلب ممکن است بخش‌هایی از داستان قسمت ۱۴ سری کتاب کمیک Thor را برای شما فاش کند.

.

.

.

در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، شرکت مارول کامیکس تصاویر پیشنمایشی قسمت ۱۴ سری کتاب کمیک Thor منتشر کرد؛ کمیکی که توسط دانی کیتس، نیک کلین، جو سابینو و مت ویلسون تنظیم شده است. در این تصاویر پیشنمایشی ما شاهد این هستیم که دونالد بلیک مقابل نیروهای مختلف سرزمین آزگارد و روح ثور که درون زره دیسترویر قرار دارد، ایستاده است و با آنها مبارزه می‌کند. با اینکه در ابتدا اینطور به نظر می‌رسید که بلیک در حال شکست خوردن است، اما هویت دیگر ثور که در گذشته نقش مثبتی داشت، خیلی زود میولنیر را به سمت خود احضار کرد تا در مقابل دشمنان خود از آن استفاده کند. شما در انتهای این مطلب می‌توانید این تصاویر پیشنمایشی را مشاهده کنید.

دونالد بلیک به همراه میولنیر روی تخت پادشاهی

شرکت مارول علاوه‌بر این تصاویر پیشنمایشی، خلاصه داستانی را هم از این کتاب کمیک منتشر کرده است. داخل این کتاب ما شاهد تصویر جلدهای دیگر هم هستیم که توسط اولیور کویپل، مت ویلسون، نیک کلین، کارلوس پاچکو، رافائل فونتریز و مت میلا طراحی شده‌اند. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است قسمت ۱۴ سری کتاب کمیک Thor در تاریخ ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) توسط شرکت مارول منتشر شود. خلاصه داستان منتشر شده توسط این شرکت انتشاراتی به شرح زیر است:

ثور، پدر همگان، بالاخره از زندان خود بیرون می‌آید! اما دونالد بلیک قدرت بیشتری را برای جبهه خودش جمع کرده است؛ بیشتر از آن چیزی که پادشاه آزگارد می‌تواند تصور کند. یک چیز مسلم است: زمانی که چکش پایین بیاید، فقط یک مرد سالم و ایستاده باقی خواهد ماند. کارهای بزرگ و خطرات هیجان‌انگیز، امضای دانی کیتس و نیک کلین محسوب می‌شوند؛ اما این ماجراجویی، چیزی نیست که شبیه به آن را در گذشته دیده باشید. این شماره، قسمتی نیست که اصلا از دست بدهید!


منبع cbr
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده