نویسنده: فریده صالحی
// یکشنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۱

روایت داستان شخصیت‌ های شرور سری بازی فارکرای در دنیای کمیک

شرکت دارک هورس کامیکس اخیرا مینی سری کتاب کمیک Far Cry: Rite of Passage را معرفی کرد که قرار است به واسطه آن، دنیای بازی Far Cry از شرکت یوبیسافت را گسترش دهد.

در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، سری کتاب کمیک Far Cry: Rite of Passage معرفی شد. دنیای فارکرای قرار است به واسطه این مجموعه کمیکی، دنیای خود را گسترش دهد و فراتر از دنیای بازی‌های ویدیویی برود. شرکت دارک هورس کامیکس و همچنین یوبیسافت روز جمعه همکاری خود را اعلام کردند. علاوه‌براین، این دو شرکت نام اعضای تیم خلاقیتی را هم که این کمیک را به دنیای واقعی می‌آورند، عنوان کردند. این سری کتاب کمیک که در سه قسمت داستان خود را نقل می‌کند، توسط برایان ادوارد هیلِ نویسنده، جرالدو بورخسِ تصویرگر و مایکل آتیه رنگ‌آمیز تنظیم خواهد شد. طراحی تصاویر جلد این مجموعه برعهده مت تیلور و حروف‌گذاری آن هم برعهده Comicraft خواهد بود.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است قسمت اول سری کتاب کمیک Far Cry: Rite of Passage در تاریخ ۱۹ می ۲۰۲۱ (۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) در فروشگاه‌ها و کتابفروشی‌ها به فروش برسد. شرکت دارک هورس علاوه‌بر معرفی اولین سری کتاب کمیک فارکرای، تصاویری هم منتشر کرد که جلد سه قسمت این مجموعه را نشان می‌دهد. ما روی تصاویر جلد این سه قسمت، شاهد حضور برخی از بدنام‌ترین شخصیت‌های شروری که این بازی تا به امروز ارائه کرده، هستیم؛ درست همانند سبکی که در آثار هنری مخصوص به بازی Far Cry استفاده شده بود و ما آن‌ها را در این سری بازی دیده بودیم. شما در انتهای این مطلب می‌توانید تصاویر جلد این سه قسمت را مشاهده کنید که به ترتیب عکس واس مونتنگرو از بازی Far Cry 3، پیگن مین از بازی Far Cry 4 و همچنین جوزف سید از بازی Far Cry 5 روی آن‌ها قرار دارد.

همان‌طور که از تصویر جلد این سه قسمت می‌توان حدس زد، در هر شماره از سری کتاب کمیک Far Cry: Rite of Passage قرار است داستان هر کدام از این شخصیت‌های شرور برای مخاطبان بازگو شود. نکته مهمی که لازم است به آن توجه کنید، این است که در این مجموعه ما شاهد شخصیت آنتون کاستیلو و پسر او یعنی دیگو هم خواهیم بود؛ دو شخصیت مهم و اصلی‌ای که در بازی Far Cry 6 حضور دارند. شرکت دارک هورس عنوان کرده که این مجموعه، با ۱۳ ساله شدن شخصیت دیگو کار خود را آغاز می‌کند؛ این همان آئین و مراسمی است که عنوان مجموعه به آن اشاره دارد. آنتون از این فرصت استفاده می‌کند تا «درس‌های مهمی درباره رهبری» و «داستان‌های اخطارآمیزی را که درباره این سه مرد افسانه‌ای شنیده است»، به دیگو منتقل کند.

ماری جوئل پاکین که مدیر محصول سری بازی Far Cry محسوب می‌شود، کار تیم این مجموعه را تحسین کرد و به تعریف و تمجید از چشم‌انداز آن‌ها پرداخت؛ اینکه آن‌ها در تلاش هستند تا در این مینی سری، از زاویه جدیدی به داستان‌های شرورانه این شخصیت‌ها بپردازند. او در طی صحبت‌های خود، اینطور درباره این تیم خلاقیتی صحبت کرد: «به‌لطف همکاری فوق‌العاده‌ای که با دارک هورس صورت گرفته، ما مفتخریم که اولین سری کتاب کمیک Far Cry خود را با طرفداران به اشتراک بگذاریم. ما به واسطه کار شگفت‌انگیز برایان و جرالدو می‌توانیم نگاه تازه‌ای به گذشته تاریک شرورهای محبوب خود داشته باشیم. ما نمی‌توانیم برای اینکه دیگران هم مانند ما در این وضعیت گرفتار شوند، بیشتر از این صبر کنیم».

واس مونتنگرو از بازی Far Cry 3 روی جلد قسمت اول سری کتاب کمیک Far Cry: Rite of Passage

پیگن مین از بازی Far Cry 4 روی جلد قسمت دوم سری کتاب کمیک Far Cry: Rite of Passage

جوزف سید از بازی Far Cry 5 روی جلد قسمت سوم سری کتاب کمیک Far Cry: Rite of Passage


منبع comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده