نویسنده: فریده صالحی
// دوشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۰

سری کمیک Future State: Justice League آینده غیرمنتظره دارک ساید را نشان داد

تصاویر پیشنمایشی منتشر شده از سری کتاب کمیک Future State: Justice League نسخه جدیدی از تیم را در میدان نبرد نشان می‌دهد؛ همچنین یک ظاهر جدید دارک سایدِ مستبد.

در جدیدترین اخبار دنیای کمیک، شرکت دی سی کامیکس یک پیشنمایش رسمی از قسمت اول سری کتاب کمیک Future State: Justice League خود منتشر کرد. این تصاویر روی جدیدترین نسخه تیم ابرقهرمانی نمادین این شرکت تمرکز دارد؛ همچنین داستانی که قهرمانان لیگ عدالت تاریک در مرکز آن قرار دارند. تصاویری که از خط داستانی مجموعه Justice League منتشر شده، لیگ عدالت جدید را نشان می‌دهد که در حال مبارزه با تهدیدهای مختلفی هستند؛ از جمله خدای جدیدی به نام دارک ساید. اینطور که مشخص است، این مستبد کیهانی تحت تاثیر و کنترل یک موجود بین کهکشانی به نام استارو قرار دارد؛ یک سرنوشت کنایه‌دار، باتوجه‌به نقشه‌ای که خودش داشت تا با استفاده از بنیاد ضدزندگی، جهان را تحت کنترل خودش در بیاورد.

علاوه‌براین، چندین شرور جدید هم از جمله نسخه زن دسپرو و یک تالن پیر از محفل جغدها هم در این تصویر دیده می‌شوند؛ کسانی که در تلاش هستند تا با کمک هم، سقوط لیگ عدالت را رقم بزنند. خلاصه داستانی که از این کتاب منتشر شده است، چندین قهرمان جدید را به ما نشان می‌دهد؛ کسانی که درکنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا با بی‌عدالتی مبارزه کنند و در همین حین هم به منظونین اصلی یک قتل اسرارآمیز تبدیل می‌شوند. قسمت اول سری کتاب کمیک Future State: Justice League قرار است در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۲۱ (۲ بهمن ۱۳۹۹) توسط شرکت دی‌سی کامیکس منتشر شود؛ داستان آن را جاشوآ ویلیامسون نوشته است و طراحی تصاویر هم برعهده رابسون روچا و دنیل هنریکس بود. خلاصه داستان این سری کتاب کمیک به شرح زیر است:

«آغاز یک دوره جدید برای لیگ عدالت را مشاهده کنید؛ دوره‌ای که در آن جاناتان کنت در قالب سوپرمن، یارا فلور در قالب واندر وومن، جو مولین در قالب گرین لنترن، اندی کری در قالب آکواوومن، یک فلش از مولتی ورس و فردی نامشخص در قالب بتمن فعالیت می‌کنند. آن‌ها با کمک یکدیگر در تلاش هستند تا از آینده محافظت کنند. هرکدام از آن‌ها هویت خود را از دیگری پنهان کرده‌اند... اما چرا؟ زمانی‌که بزرگ‌ترین دشمنان لیگ عدالت کاملا بی‌جان و مرده در سالن متروکه عدالت پیدا شدند، همه سرنخ‌ها به... لیگ عدالت اشاره می‌کند! ماجراجویی‌های تیم جدید از همین نقطه آغاز می‌شود. در یک داستان جدید از لیگ عدالت تاریک، یک شکار جادوگر در سرتاسر دنیای DC آغاز می‌شود.

در طی این ماجرا، جادوگران و کسانی که از جادو استفاده می‌کنند، درو می‌شوند و جان خود را از دست می‌دهد؛ به همین ترتیب هم گروه در حال فرار از شکار شدن است. زاتانا و کاراگاه چیمپ (کسی که حالا توسط اتریگن تسخیر شده است)، باید هم‌تیمی‌های جدید و قدیمی خود را جمع‌آوری کنند؛ از جمله جان کنستانتین، رگمن و مادام زاندور. حالا مأموریت آن‌ها چیست؟ مأموریت آن‌ها این است که با کرو کینگ، مرلین، که دیوانه قدرت است، مبارزه کنند؛ پیش از اینکه او نقشه‌اش را برای سلطه جادویی عملی کند و واقعیت را از بین ببرد. اما دراین‌میان دکتر فیت کجاست؟ در وهله اول چه چیزی باعث شد که تیم منحل شود؟ حقیقت را در اینجا کشف کنید!»

مبارزه اعضای لیگ عدالت با دارک ساید و شروران

شروران گروه ابرقهرمانی لیگ عدالت

یکی از اعضای لیگ عدالت تاریک در یک تصویر سیاه و سفید


منبع cbr
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده