نویسنده: نادر امرایی
// جمعه, ۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۰

مایک روفالو: فیلم Thor: Ragnarok یک فیلم در ژانر دو رفیق است

چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شخصیت بروس بنر / هالک در فیلم بعدی ثور که نامش Thor: Ragnarok است، حضور خواهد داشت. حال مارک روفالو، بازیگر نقش هالک، اطلاعات جدیدی از این فیلم به طرفداران داده است. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

مارک روفالو، هنرپیشه نقش بروس بنر / هالک در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول، در مصاحبه‌ای که اخیرا با وب‌سایت اخبار روزانه نیویورک داشت درباره فیلم جدید Thor: Ragnarok گفت:

من فکر می‌کنم که این فیلم یک فیلم در ژانر دو رفیق بین ثور و بروس بنر است و من فکر می‌کنم آنها در طول فیلم مبارزه خواهند کرد. همه دوست دارند که در مقطعی ما را در حال مبارزه کردن ببینند.

در ادامه روفالو افزود که با اینکه وی چیز زیادی از داستان فیلم نمی‌داند، اما می‌داند که فیلم یک داستان با فضای آخرالزمانی‌ دارد:

من فکر می‌کنم که فیلم درباره راگناروک یا همان آخرالزمان در دنیای کمیک‌های مارول است.

اوایل ماه جاری میلادی مارول اعلام کرد که فیلم Thor: Ragnarok در استرلیا فیلمبرداری خواهد شد و پروسه ساخت فیلم از ژانویه ۲۰۱۶ (دی‌ / بهمن) آغاز خواهد شد. این اولین باری است که روفالو در فیلمی غیر از دو فیلم انتقام‌جویان ایفای نقش بروس بنر / هالک را بر عهده دارد. در سال ۲۰۰۸، مارول یک فیلم به نام هالک شگفت‌انگیز بر اساس این شخصیت ساخت که ایفای نقش هالک در آن‌ فیلم بر عهده ادوارد نورتون بود. پس از آن فیلم، هیچ‌گونه فیلم دیگری با محوریت این شخصیت ساخته نشده است. فیلم قبلی‌ ثور که نامش Thor: Dark World بود در ماه نوامبر سال ۲۰۱۳ (آبان ۱۳۹۲) اکران شد و توانست به فروشی بالغ بر ۶۴۴ میلیون دلار در سر تا سر دنیا دست پیدا کند. این فیلم توانست مقام ششمین فیلم پرفروش فیلم‌های ساخته شده از دنیای مارول را به دست بیاورد. فیلم Thor: Ragnarok برای اکران در تاریخ ۳ نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی (۱۲ آبان ۱۳۹۶) برنامه ریزی شده است. منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده