نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۴۰

۲ بازیگر دیگر به فیلم سوپرمن اضافه شدند

به‌تازگی برادران وارنر دو بازیگر دیگر را برای حضور در فیلم Superman به کارگردانی جیمز گان استخدام کرده است.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم سوپرمن همچنان در جریان است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگران بیشتری به این فیلم اضافه شده‌اند. میکیلا هوور با سابقه بازی در فیلم The Suicide Squad و کریستوفر مک‌دونالد با سابقه بازی در فیلم Requiem for a Dream به جمع بازیگران فیلم Superman اضافه شده‌اند. هوور نقش کت گرانت و مک‌دونالد نقش ران تروپ را در فیلم سوپرمن بر عهده دارند که زوج خبرنگار روزنامه دیلی پلنت هستند که محل کار لوئیس لین محسوب می‌شود.

میکیلا هوور و کریستوفر مک‌دونالد

دیوید کورنسوت در نقش کلارک کنت ملقب به سوپرمن، ریچل بروزناهان در نقش لوئیس لین، نیکلاس هولت در نقش لکس لوتر، میلی آلکاک در نقش سوپرگرل، ناتان فیلیون در نقش گای گاردنر/گرین لنترن، ایزابلا مرسد در نقش هاوک‌گرل، آنتونی کاریگان در نقش رکس میسون ملقب به متامورفو، ادی گاتگی در نقش Mister Terrific، اسکایلر گیزوندو در نقش جیمی اولسن، سارا سامپایو در نقش ایو تشماخر، ماریا گابریلا دا فاریا در نقش آنجلا اسپایکا (The Engineer)، پروییت تیلور وینس در نقش جاناتان کنت، نوا هاول در نقش مارتا کنت، ترنس رزمور در نقش اوتیس و بک بنت در نقش استیو لامبارد از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Superman حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Superman قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) اکران شود. جیمز گان، کارگردان سه‌گانه فیلم نگهبانان کهکشان و فیلم The Suicide Squad به‌همراه رئیس دی سی استودیو، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم سوپرمن را بر عهده دارد.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده