نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۲۴

اولین تصویر رسمی فیلم سوپرمن منتشر شد

جیمز گان اولین تصویر فیلم Superman را منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش دیوید کورنسوت در نقش سوپرمن هستیم.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم سوپرمن همچنان در جریان است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی این فیلم منتشر شده است. جیمز گان، کارگردان این فیلم اولین تصویر رسمی فیلم Superman را منتشر کرده است که در این تصویر شاهد اولین نگاه رسمی به دیوید کورنسوت در نقش سوپرمن هستیم. این تصویر نگاهی کامل به لباس مرد پولادین را به ما ارائه می‌دهد که در آن کلارک کنت آماده نجات زمین می‌شود و پیش از این کریستوفر ریو، برندان روث و هنری کویل نقش سوپرمن را در سینما بازی کرده بودند. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

دیوید کورنسوت در نقش سوپرمن در فیلم Superman

دیوید کورنسوت در نقش کلارک کنت ملقب به سوپرمن، ریچل بروزناهان در نقش لوئیس لین، نیکلاس هولت در نقش لکس لوتر، میلی آلکاک در نقش سوپرگرل، ناتان فیلیون در نقش گای گاردنر/گرین لنترن، ایزابلا مرسد در نقش هاوک‌گرل، آنتونی کاریگان در نقش رکس میسون ملقب به متامورفو، ادی گاتگی در نقش Mister Terrific، اسکایلر گیزوندو در نقش جیمی اولسن، سارا سامپایو در نقش ایو تشماخر، ماریا گابریلا دا فاریا در نقش آنجلا اسپایکا (The Engineer)، پروییت تیلور وینس در نقش جاناتان کنت، نوا هاول در نقش مارتا کنت و ترنس رزمور در نقش اوتیس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Superman حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Superman قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) اکران شود. جیمز گان، کارگردان سه‌گانه فیلم نگهبانان کهکشان و فیلم The Suicide Squad به‌همراه رئیس دی سی استودیو، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم سوپرمن را بر عهده دارد.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده