نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۴۱

بازیگر یکی از نقش‌های کلیدی فیلم سوپرمن مشخص شد

برادران وارنر سرانجام بازیگر نقش جاناتان کنت در فیلم Superman به کارگردانی جیمز گان را انتخاب و معرفی کرده است.

از ماه گذشته مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم سوپرمن آغاز شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به این فیلم اضافه شده است. TheWrap گزارش داد که پروییت تیلور وینس به جمع بازیگران فیلم Superman اضافه شده است و او قرار است نقش جاناتان کنت ملقب به پا کنت را که پدرخوانده کلارک کنت ملقب به سوپرمن است، در این فیلم بازی کند. پروییت تیلور وینس بیشتر برای بازی در آثاری چون فیلم Mississippi Burning، فیلم acob's Ladder، فیلم JFK، فیلم Identity، فیلم Constantine، سریال Murder One و سریال The Mentalist شناخته می‌شود.

پروییت تیلور وینس و جاناتان کنت

دیوید کورنسوت در نقش کلارک کنت ملقب به سوپرمن، ریچل بروزناهان در نقش لوئیس لین، نیکلاس هولت در نقش لکس لوتر، میلی آلکاک در نقش سوپرگرل، ناتان فیلیون در نقش گای گاردنر/گرین لنترن، ایزابلا مرسد در نقش هاوک‌گرل، آنتونی کاریگان در نقش رکس میسون ملقب به متامورفو، ادی گاتگی در نقش Mister Terrific، اسکایلر گیزوندو در نقش جیمی اولسن، سارا سامپایو در نقش ایو تشماخر، ماریا گابریلا دا فاریا در نقش آنجلا اسپایکا (The Engineer) و ترنس رزمور در نقش اوتیس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Superman حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Superman قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) اکران شود. جیمز گان، کارگردان سه‌گانه فیلم نگهبانان کهکشان و فیلم The Suicide Squad به‌همراه رئیس دی سی استودیو، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم سوپرمن را بر عهده دارد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده