نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۹ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۳

پوسترهای جدید فیلم Godzilla x Kong متحد شدن گودزیلا و کونگ را نشان می‌دهد

برادران وارنر دو پوستر دیگر از فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را منتشر کرد که تمرکز آن روی گودزیلا و کینگ کونگ است.

روز گذشته اولین پوستر فیلم Godzilla x Kong: The New Empire منتشر شد که تمرکز آن روی شخصیت جدید اسکار کینگ بود. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوسترهای بیشتری از دنباله فیلم Godzilla vs. Kong منتشر شده است. برادران وارنر امروز دو پوستر دیگر از فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را منتشر کرده است که در این دو پوستر شاهد دو هیولای گودزیلا و کینگ کونگ هستیم که براساس نوشته پوستر باید منتظر متحد شدن آن‌ها برای مبارزه احتمالی با اسکار کینگ باشیم که در ادامه می‌توانید این دو پوستر را مشاهده کنید:

پوستر گودزیلا فیلم Godzilla x Kong The New Empire

پوستر کینگ کونگ فیلم Godzilla x Kong The New Empire

طبق خلاصه داستان منتشر شده، اتفاقات فیلم Godzilla x Kong: The New Empire پس از حوادث فیلم Godzilla vs. Kong جریان دارد که گودزیلا و کونگ با یک تهدید جدید ناشناخته و پنهان که تاکنون کشف نشده مواجه می‌شوند که به دنیای ما آمده است و گودزیلا و کونگ به‌تنهایی توانایی شکست آن را ندارند که این تهدید موجودیت آن‌ها و حیات ما را به چالش می‌کشد. این خلاصه داستان طرفداران را به ادامه نبرد هیولاهای عظیم الجثه دعوت می‌کند که زندگی بشر به آن‌ها گره خورده است.

برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla vs Kong وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. تری روسیو، جرمی اسلیتر و سیمون برت وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Godzilla x Kong: The New Empire را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۲۴ (۲۴ فروردین ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. انتظار می‌رود اولین تریلر این فیلم فردا در جریان CCXP پخش شود.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده