نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۴

قدم زدن جوکر با بازی واکین فینیکس زیر باران در تصویر جدید فیلم Joker 2

تاد فیلیپس تصویر جدیدی از فیلم Joker: Folie à Deux را منتشر کرده است که در آن جوکر با بازی واکین فینیکس در حال قدم زدن زیر باران است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فیلم Joker: Folie à Deux منتشر شده است. تاد فیلیپس، کارگردان فیلم جوکر 2 به‌تازگی تصویر جدیدی از این فیلم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده است که در آن شاهد حضور آرتور فلک با بازی واکین فینیکس هستیم که در حال قدم زدن در زیر باران در بین مردم عادی در خیابان است. حدود یک سال دیگر تا اکران فیلم Joker 2 باقی‌مانده است و همچنین فردا چهارمین سالگرد اکران فیلم Joker است و ظاهرا دلیل انتشار این تصویر این دو موضوع بوده است که در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

آرتور فلک ملقب به جوکر با بازی واکین فینیکس در حال قدم زدن زیر باران در فیلم Joker: Folie à Deux

فیلم Joker: Folie à Deux برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۳ مهر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. فیلیپس همچنین تایید کرد که طرفداران می‌تواند منتظر چیزهای بیشتری از فیلم Joker: Folie à Deux باشند که در حال حاضر مشخص نیست که منظور او انتشار تصاویر بیشتر از این فیلم است یا اینکه طرفداران می‌توانند منتظر اولین تیزر این فیلم موردانتظار از دنیای دی سی باشند.

واکین فینیکس در نقش جوکر، لیدی گاگا در نقش هارلی کویین، زازی بیتز در نقش سوفی داموند، برندن گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لافلند و هری لاتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Joker: Folie à Deux حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. تاد فیلیپس وظیفه کارگردانی فیلم جوکر 2 را بر عهده دارد و به‌همراه اسکات سیلور برای نوشتن فیلمنامه این فیلم بازگشته است. فیلم Joker به‌عنوان اولین فیلم یک میلیاردی با درجه سنی بزرگسال، توانست بیش از ۱/۰۷۴ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کند.

اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فیلم Joker 2 در دسترس نیست، اما گفته‌ می‌شود مه بخش زیادی از اتفاقات فیلم در تیمارستان آرکام جریان دارد. نام Folie à Deux یا جنون مشترک به‌عنوان یک اختلال روانی تعریف می‌شود که این اختلال روانی معمولا بین دو یا گاهی حتی بیش از دو نفر که به لحاظ عاطفی به یکدیگر نزدیک هستند، مشترک است. باتوجه‌به اینکه جوکر به داشتن روابط وابسته روانی به شخصیت‌هایی مثل بتمن و هارلی کویین معروف است، این عنوان می‌تواند برای دنباله فیلم جوکر مناسب باشد. همچنین فیلم Joker: Folie à Deux قرار است به شکل موزیکال ساخته شود.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده