نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۶

اعلام مدت زمان قسمت اول فصل دوم سریال Loki

به‌تازگی مدت زمان قسمت اول فصل دوم سریال Loki اعلام شده است. فرش قرمز این سریال هم بدون حضور بازیگران سریال از جمله تام هیدلستون برگزار خواهد شد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، مدت زمان قسمت اول فصل دوم سریال Loki مشخص شده است. زمان زیادی تا پخش فصل دوم سریال لوکی باقی‌نمانده است و حالا مشخص شده که مدت زمان قسمت اول این سریال قرار است ۴۵ دقیقه باشد. ۶ دقیقه از مدت زمان ۴۵ دقیقه‌ای قسمت اول فصل دوم سریال Loki درواقع شامل تیتراژ آغازین و پایانی سریال است و زمان سریال بدون احتساب تیتراژ پایانی و ابتدایی آن حدود ۳۹ دقیقه است. 

همچنین شخصی که مدت زمان قسمت اول فصل جدید سریال لوکی را فاش کرده، اضافه کرد که مدت زمان قسمت دوم فصل دوم سریال Loki هم قرار است ۴۹ دقیقه باشد که مدت زمان تیتراژ آغازین و پایانی این قسمت حدود ۵ دقیقه و بدون آن مدت زمان کلی قسمت دوم سریال ۴۴ دقیقه است. همچنین فصل دوم سریال لوکی قرار است مانند قسمت پنجم سریال Ahsoka دارای نمایش در سالن‌های سینما هم باشد که البته اطلاعاتی بیشتری منتشر نشده است و باید منتظر اعلام رسمی مارول باشیم.

تام هیدلستون در نقش لوکی و اوون ویلسون در نقش موبیوس در حال خوردن پای در TVA در فصل دوم سریال Loki

همچنین مشخص شد که اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) اجازه حضور بازیگران در فرش قرمز فصل دوم سریال Loki را نداده است و بدین ترتیب فرش قرمز فصل جدید این سریال بدون حضور بازیگران اصلی سریال برگزار خواهد شد. همچنین تام هیدلستون، بازیگر نقش لوکی با اینکه بریتانیایی است، اما عضوی از اتحادیه SAG-AFTRA است و بدین ترتیب اجازه حضور در فرش قرمز این سریال را ندارد.

تام هیدلستون، سوفیا دی مارتینو، اوون ویلسون، جاناتان میجرز، گوگو امبتا-را، رافائل کاسال، کیت دیکی، جاناتان کی کوان، وونمی موساکو و تارا استرانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Loki حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اریک مارتین، نویسنده دو قسمت از فصل اول سریال Loki و نویسنده سریال Heels، وظیفه نوشتن فیلمنامه هر ۶ قسمت فصل دوم سریال لوکی را بر عهده دارد. جاستین بنسن و ارون مورهد، کارگردانان برخی از قسمت‌های سریال Moon Knight وظیفه کارگردانی حداقل چند قسمت از فصل دوم سریال Loki را بر عهده داشته‌اند.

پخش فصل دوم سریال Loki قرار است از تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) از شبکه دیزنی پلاس پخش شود. مانند فصل اول، فصل دوم سریال لوکی نیز در ۶ قسمت تولید شده است. فصل دوم این سریال که شروع کننده داستان مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول است، بخشی از فاز پنجم MCU خواهد بود.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده