نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۴

ملاقات دوباره لوکی با سیلوی در تصویر جدید سریال Loki

تصویر جدیدی از فصل دوم سریال Loki منتشر شده است که در آن لوکی با بازی تام هیدلستون به ملاقات سیلوی رفته است.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فصل دوم سریال Loki منتشر شده است. تصویر جدید سریال بعدی دنیای سینمایی مارول توسط مک‌دونالد منتشر شده است که در آن لوکی با بازی تام هیدلستون به ملاقات سیلوی با بازی سوفیا دی مارتینو است که طبق نمایش‌ها و تصاویری که پیش از این منتشر شده بود، پس از حوادث فصل اول در این مکان مشغول به کار شده است و لوکی از سیلوی می‌خواهد که برای درست کردن اتفاقات پایان فصل اول به او کمک کند. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

ملاقات لوکی با سیلوی در مکدونالد در فصل دوم سریال Loki

تام هیدلستون، سوفیا دی مارتینو، اوون ویلسون، جاناتان میجرز، گوگو امبتا-را، رافائل کاسال، کیت دیکی، جاناتان کی کوان، وونمی موساکو و تارا استرانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Loki حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اریک مارتین، نویسنده دو قسمت از فصل اول سریال Loki و نویسنده سریال Heels، وظیفه نوشتن فیلمنامه هر ۶ قسمت فصل دوم سریال لوکی را بر عهده دارد. جاستین بنسن و ارون مورهد، کارگردانان برخی از قسمت‌های سریال Moon Knight وظیفه کارگردانی حداقل چند قسمت از فصل دوم سریال Loki را بر عهده داشته‌اند.

پخش فصل دوم سریال Loki قرار است از تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) از شبکه دیزنی پلاس پخش شود. مانند فصل اول، فصل دوم سریال لوکی نیز در ۶ قسمت تولید شده است. فصل دوم این سریال که شروع کننده داستان مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول است، بخشی از فاز پنجم MCU خواهد بود.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده