نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۹

اعلام تاریخ پخش قسمت هفتم، هشتم و نهم انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead

سازندگان انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead به‌تازگی تاریخ پخش قسمت هفتم، هشتم و نهم این انیمه را اعلام کرده‌اند.

انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های تابستان امسال است، اما قسمت‌های اخیر این انیمه کمدی ترسناک با تأخیر پخش شده‌اند تا جایی‌که قسمت ششم این انیمه قرار است با یک هفته تاخیر در روز یکشنبه هفته آینده پخش شود و این موضوع باعث نارضایتی بینندگان شده است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برنامه پخش سه قسمت آینده انیمه زام ۱۰۰: کارهایی که قبل از زامبی شدن می‌خوام انجام بدم مشخص و اعلام شده است. 

وب‌سایت Anime News Network گزارش داد که قسمت هفتم انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead در روز یکشنبه، ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) پخش خواهد شد و یک هفته بعد و در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) شاهد پخش خلاصه هفت قسمت اول این انیمه خواهیم بود. در ادامه قسمت هشتم انیمه Zom 100 در تاریخ ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) و قسمت نهم این انیمه در تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) پخش می‌شوند. تاریخ پخش قسمت دهم، قسمت یازدهم و قسمت دوازدهم انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead در زمان دیگری اعلام خواهد شد.

شیکوزا میکازوکی در قسمت دوم انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead در سوپرمارکت در حال با تعجب نگاه کردن به آکیرا

انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هارو آسو و کوتارا تاکاتا است که تاکنون ۱۴ شماره از مانگا آن منتشر شده است. همچنین استودیو Bug Films وظیفه تولید این انیمه را بر عهده دارد. هیروشی سکو وظیفه نوشتن فیلمنامه و کازوکی کاواگوئه وظیفه کارگردانی انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead را بر عهده دارند. انیمه Zom 100: Bucket List of the Dead داستان آکیرا تندو، کارگر ۲۴ ساله‌ای را دنبال می‌کند که در طول سه سال گذشته به‌صورت مرتب به‌وسیله رئیس استثمارگرش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

روح آکیرا اکنون درهم شکسته و خسته است و اوضاع همینطور ادامه پیدا می‌کند تااینکه یک آخرالزمان زامبی منجر به فروپاشی کامل جامعه می‌شود. حالا آکیرا که از زندگی آزاردهنده خود رهایی یافته و طعم آزادی، هیجان و مهم‌تر از همه رضایت خاطر فردی را چشیده است، متوجه فرصت جذاب پیش رویش می‌شود. پس او فهرستی از صد کار مورد علاقه خود را آماده کرده و امیدوار است قبل از اینکه خودش هم تبدیل به یک زامبی شود، آن‌ها را تجربه کند. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده