نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۹ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۸

سفر لوکی به‌ دوره‌های مختلف در اولین تریلر فصل دوم سریال Loki

مارول استودیو اولین تریلر رسمی فصل دوم سریال Loki را منتشر کرده است که خبر از یک فصل پر هیجان به دوره‌های مختلف می‌دهد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی فصل دوم سریال Loki منتشر شده است. در اولین تریلر فصل دوم این سریال شاهد مشکلات لوکی هستیم که او و موبیوس به‌دنبال راه حل آن هستند، اما ظاهرا باید به دوره‌های مختلف برای حل این مشکل سفر کنند تا بتوانند یکی از متغیرهای کانگ فاتح را پیدا کنند که ظاهرا کلید این مشکل دست او است. البته لوکی ظاهرا در ادامه می‌تواند بهتر با مشکل خود کنار بیاید و دوباره قرار است با سیلوی در فصل دوم سریال Loki همکاری کند و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

مارول استودیو همچنین پوستر جدیدی هم از فصل دوم سریال Loki منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید شاهد این پوستر باشید:

پوستر جدید فصل دوم سریال Loki

تام هیدلستون، سوفیا دی مارتینو، اوون ویلسون، جاناتان میجرز، گوگو امبتا-را، رافائل کاسال، کیت دیکی، جاناتان کی کوان، وونمی موساکو و تارا استرانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Loki حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اریک مارتین، نویسنده دو قسمت از فصل اول سریال Loki و نویسنده سریال Heels، وظیفه نوشتن فیلمنامه هر ۶ قسمت فصل دوم سریال لوکی را بر عهده دارد. جاستین بنسن و ارون مورهد، کارگردانان برخی از قسمت‌های سریال Moon Knight وظیفه کارگردانی حداقل چند قسمت از فصل دوم سریال Loki را بر عهده داشته‌اند.

پخش فصل دوم سریال Loki قرار است از تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) از شبکه دیزنی پلاس پخش شود. مانند فصل اول، فصل دوم سریال لوکی نیز در ۶ قسمت تولید شده است. فصل دوم این سریال که شروع کننده داستان مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول است، بخشی از فاز پنجم MCU خواهد بود.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده