نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۶ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۱

نمایش صحنه‌های اکشن در تریلر نهایی انیمیشن لاک پشت های نینجا

پارامونت تریلر جدید و نهایی انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem منتشر شده است. این تریلر درواقع تریلر نهایی انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته است که در آن شاهد خلاصه‌ای از ستایش منتقدان از این انیمیشن و همچنین نمایش صحنه‌های اکشن آن هستیم. همچنین در طول تریلر تصاویر بیشتری از شخصیت‌های شرور انیمیشن نمایش داده می‌شود و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

به‌تازگی انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem برای گروهی از منتقدان نمایش داده شده است و طبق نقدهای منتشر شده، شاهد ستایش منتقدان از این انیمیشن هستیم. همچنین به‌تازگی پارامونت پیکچرز و نیکلودئون از ساخت انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان ۲ پرده برداشتند که دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem است. همچنین یک سریال انیمیشنی براساس این مجموعه با نام Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles برای پارامونت پلاس در دست ساخت است.

طبق خلاصه داستان انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem، برادران لاک پشت پس از سال‌های پنهان شدن از دنیای انسان‌ها، تصمیم گرفتند تا قلب مردم نیویورک را با انجام کارهای ابرقهرمانانه به‌دست آورند و به‌عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند. آوریل اونیل دوست جدید آن‌ها است که قرار است به آن‌ها برای مبارزه با یک سندیکای جنایتکار و بدنام کمک کند، اما آن‌ها خیلی زود با ارتشی از دشمنان جهش یافته مواجه می‌شوند.

نیکلاس کانتو، مایکا ابی، شامون براون جونیور، بردی نون، جکی چان، ایو ادبیری، سث روگن، جان سینا، هانیبال بورس، رز بیرن، آیس کیوب، پست مالونه، پل راد، مایا رودولف، ناتاسیا دیمیتریو و جانکارلو اسپوزیتو از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته بر عهده جف رو براساس فیلمنامه‌ای از برندن اوبراین است.

انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem در تاریخ ۲ آگست (۱۱ مرداد) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده