نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۵ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۲

تایید ساخت دنباله و سریال انیمیشن لاک پشت های نینجا

پارامونت رسما اعلام کرد که یک دنباله و یک سریال براساس انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem در دست ساخت است.

انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem هنوز اکران نشده است، اما طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به‌نظر می‌رسد که پارامونت به موفقیت این انیمیشن ایمان دارد. پارامونت پیکچرز و نیکلودئون از ساخت انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان ۲ پرده برداشتند که دنباله انیمیشن جدید این مجموعه است. همچنین یک سریال انیمیشنی براساس این مجموعه با نام Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles در دست ساخت است.

این سریال توسط Point Grey Pictures تولید می‌شود و کریس یوست و آلن وان به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و شورانر در آن حضور خواهند داشت. انیمیشن Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles در دو فصل برای پخش از پارامونت پلاس تولید خواهد شد. رمزی نیتو، رئیس بخش انیمیشن پارامونت و نیکلودئون در بیانیه منتشر شده گفت: «این مجموعه سال‌ها با قدرت در حال ساخت بوده است و ما خوشحالیم که به گسترش جهان محبوب لاک پشت‌های نینجا قرار است ادامه دهیم و ماجراهای جدیدی را برای خانواده‌ها و طرفداران تولید و پخش کنیم.»

والپیپر انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

طبق خلاصه داستان انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem، برادران لاک پشت پس از سال‌های پنهان شدن از دنیای انسان‌ها، تصمیم گرفتند تا قلب مردم نیویورک را با انجام کارهای ابرقهرمانانه به‌دست آورند و به‌عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند. آوریل اونیل دوست جدید آن‌ها است که قرار است به آن‌ها برای مبارزه با یک سندیکای جنایتکار و بدنام کمک کند، اما آن‌ها خیلی زود با ارتشی از دشمنان جهش یافته مواجه می‌شوند.

نیکلاس کانتو، مایکا ابی، شامون براون جونیور، بردی نون، جکی چان، ایو ادبیری، سث روگن، جان سینا، هانیبال بورس، رز بیرن، آیس کیوب، پست مالونه، پل راد، مایا رودولف، ناتاسیا دیمیتریو و جانکارلو اسپوزیتو از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی انیمیشن لاک‌پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته بر عهده جف رو براساس فیلمنامه‌ای از برندن اوبراین است.

انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem در تاریخ ۲ آگست (۱۱ مرداد) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده