نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۵

اولین تصویر هیو جکمن در لباس زرد رنگ و کلاسیک ولورین در فیلم Deadpool 3

رایان رینولدز، بازیگر نقش ددپول تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلم Deadpool 3 را منتشر کرده است که در آن هیو جکمن لباس زرد رنگ ولورین را بر تن دارد.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Deadpool 3 مدتی می‌شود که در بریتانیا آغاز شده است و به‌تازگی شاهد پخش تصاویری از پشت صحنه این فیلم بودیم که در آن لباس جدید ددپول قابل مشاهده بود. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بالاخره پس از بیش از ۲ دهه طرفداران ولورین قرار است به آرزوی خود دست پیدا کنند. رایان رینولدز با انتشار تصویری در اینستاگرام خود از ظاهر ولورین در فیلم Deadpool 3 پرده برداشت که سرانجام طرفداران مارول قرار است ولورین را با لباس زرد رنگ کلاسیک و کمیکش در یک اثر لایو اکشن مشاهده کنند:

رونمایی از لباس زرد رنگ ولورین با بازی هیو جکمن به‌همراه لباس قرمز رنگ ددپول با بازی رایان رینولدز در پشت صحنه فیلم Deadpool 3

لباس ولورین در فیلم ددپول 3 براساس طرح جان کاسدی در سری کتاب‌های کمیک Astonishing X-Men طراحی شده است که البته هیو جکمن هنوز ماسک ولورین را روی سر ندارد که قابل انتظار است در طول فیلم روی صورتش مشاهده کنیم، اما در هر حال این برای اولین‌بار است که از زمان حضور جکمن در فیلم X-Men در سال ۲۰۰۰ قرار است این لباس را بر تن کند. همچنین در این تصویر نگاه بهتری از لباس ددپول در فیلم Deadpool 3 قابل مشاهده است که مانند ولورین شباهت بیشتری به لباس کمیک این شخصیت نسبت به دو فیلم گذشته پیدا کرده است.

رایان رینولدز در نقش ددپول، هیو جکمن در نقش لوگان ملقب به ولورین، مورنا باکارین در نقش ونسا کارلیسل، استفان کاپیچیچ در نقش کلوسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک تین‌ایج ورهد، کوتسونا شیئوری در نقش یوکیو، راب دلینی در نقش پیتر، کاران سونی در نقش دوپیندر (راننده تاکسی)، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، جنیفر گارنر در نقش الکترا، اما کورین در نقش محوری شرور و منفی و متیو مک‌فادین در یک نقش نامشخص از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Deadpool 3 حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۳ می ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) اکران شود. شان لوی، کارگردان فیلم Free Guy و فیلم The Adam Project، وظیفه کارگردانی فیلم ددپول 3 را بر عهده دارد. رت ریس و پال ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو قسمت اول فیلم Deadpool را نوشته بودند، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Deadpool 3 را به‌همراه زب ولز، رینولدز و لوی بر عهده داشته‌اند.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده