نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۰

حضور بازیگر Power Rangers برای یک نقش کلیدی در فیلم Blue Beetle دی سی

بکی جی، خواننده و بازیگر فیلم Power Rangers برای صداپیشگی یک نقش کلیدی به جمع بازیگران فیلم Blue Beetle اضافه شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در فیلم Blue Beetle مشخص شده است. ربکا ماری گومز ملقب به بکی جی، خواننده و بازیگر برای صداپیشگی یک نقش کلیدی قرار است در فیلم بلو بیتل حضور داشته باشد. گفته می‌شود که گومز صداپیشگی شخصیت Khaji-Da را بر عهده دارد که موجودی است که اسکراب را به خود جذب و کنترل می‌کند. بکی جی برای بازی در آثاری چون فیلم Power Rangers، فیلم A.X.L، و فیلم Good Mourning شناخته می‌شود.

بکی جی

زولو مریجونیا در نقش جیمی ریس ملقب به بلو بیتل، سوزان ساراندون در نقش ویکتوریا کورد، برونا مارکزینه، بلیسا اسکوبدو، هاروی گیلان، جرج لوپز، رائول تروهی‌یو، الپیدیا کاریو، آدریانا بارازا و دامیان آلکازار، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Blue Beetle حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. در دنیای کمیک، شخصیت جیمی ریس توسط کیث گیفن، جان راجرز و کالی همنر خلق و در سال ۲۰۰۶ برای اولین‌بار در شماره سوم کمیک Infinite Crisis معرفی شد.

آنجل مانوئل سوتو با سابقه کارگردانی فیلم Charm City Kings، وظیفه کارگردانی فیلم Blue Beetle را بر عهده گرفته است و همچنین گرت دانت الکوسر، نویسنده بازسازی فیلم Scarface وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم از دنیای دی سی را بر عهده دارد. فیلم Blue Beetle قرار است اولین فیلم دنیای DC باشد که با محوریت ابرقهرمان لاتین در دست ساخت است.

فیلم Blue Beetle قرار است در تاریخ ۱۸ آگست (۲۷ مرداد) روی پرده‌های سینما برود.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده