نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۶

ملاقات دوباره شخصیت‌های محبوب Star Wars Rebels در تصویر جدید سریال Ahsoka

تصویر جدیدی از سریال Ahsoka منتشر شده که در آن آسوکا تانو به ملاقات شخصیت سابین رن از شخصیت‌های محبوب انیمیشن Star Wars Rebels رفته است.

مجله امپایر شماره جدید خود را به سریال آسوکا اختصاص داده و به همین منظور دو تصویر روی جلد و تصویر رسمی جدید از این سریال از دنیای جنگ ستارگان منتشر کرده است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، تصویر جدید دیگری از سریال Ahsoka منتشر شده است. در این تصویر که امپایر آن را منتشر کرده، شاهد حضور سابین رن هستیم که آسوکا تانو به ملاقات او رفته است و اگر کمی دقت کنید، می‌توانید لایت‌سیبر ازرا بریجر را نگاه کنید که در دست سابین رن است.

از سریال Ahsoka به‌عنوان اپیلوژ انیمیشن Star Wars Rebels یاد می‌شود که در این تصویر نیز ظاهرا ما قرار است اتفاقات پس از پایان حوادث سریال جنگ ستارگان ربلز را نیز مشاهده کنیم که پیش از وقایع اصلی سریال است. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

ملاقات دوباره سابین رن با آسوکا تانو در سریال Ahsoka

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، لارس میکلسن در نقش دریاسالار بزرگ تراون، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر یا دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول، ایوانا ساخنو در نقش شین هتی، دیوید تننت در نقش Huyang، دایان لی اینوسانتو در نقش مورگان السبث و وس چتهم، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش سریال Ahsoka در ماه آگست ۲۰۲۳ (مرداد یا شهریور ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد، اما تاریخ دقیقی تاکنون اعلام نشده است. دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده دارد و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان نقش داشته است. طبق اعلام لوکاس فیلم‌، دیو فیلونی، پیتر رمزی، استف گرین، جنیفر گتزینگر، گیتا پتل و ریک فامویا وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال آسوکا را بر عهده داشته‌اند.


منبع ردیت
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده