نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۳

ماجراجویی جدید آسوکا در دنیای جنگ ستارگان در تصاویر تازه سریال Ahsoka

مجله امپایر با اختصاص داده شماره جدیدش به سریال بعدی دنیای جنگ ستارگان، تصاویر جدیدی از سریال Ahsoka را منتشر کرده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، تصاویر جدیدی از سریال Ahsoka منتشر شده است. مجله امپایر شماره جدید خود را به سریال آسوکا اختصاص داده و همین منظور دو تصویر روی جلد از سریال آسوکا را منتشر کرده است که تمرکز هر دو تصویر روی شخصیت آسوکا تانو است. همچنین تصویر جدیدی از سریال Ahsoka منتشر شده است که شاهد نمایش آسوکا تانو هستیم که ظاهرا در حال توضیح خطری است که کهکشان دنیای جنگ ستارگان را تهدید می‌کند. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

کاور اول مجله امپایر برای سریال Ahsoka

کاور دوم امپایر برای سریال Ahsoka

آسوکا تانو دست به سینه در سریال Ahsoka

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، لارس میکلسن در نقش دریاسالار بزرگ تراون، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر یا دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول، ایوانا ساخنو در نقش شین هتی، دیوید تننت در نقش Huyang، دایان لی اینوسانتو در نقش مورگان السبث و وس چتهم، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش سریال Ahsoka در ماه آگست ۲۰۲۳ (مرداد یا شهریور ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد، اما تاریخ دقیقی تاکنون اعلام نشده است. دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده دارد و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان نقش داشته است. طبق اعلام لوکاس فیلم‌، دیو فیلونی، پیتر رمزی، استف گرین، جنیفر گتزینگر، گیتا پتل و ریک فامویا وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال آسوکا را بر عهده داشته‌اند.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده