// یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۱

سریال The Witcher برای فصل پنجم تمدید شد

با اعلام سازندگان، سریال The Witcher، محصول شبکه‌ی نتفلیکس برای فصل پنج تمدید شده است.

سپتامبر گذشته، فیلم‌برداری فصل سوم سریال The Witcher بعد از مدت پنج ماه رسما به پایان رسید. یک ماه بعد از پایان فیلم‌برداری فصل سوم، خبری مبنی بر جدا شدن هنری کویل از این سریال به‌صورت رسمی منتشر شد. بر همین اساس، از فصل چهارم لیام همسورث وظیفه‌ی ایفای نقش گرالت را بر عهده خواهد داشت.

چندی پیش، گزارشی مبنی بر ساخت فصل چهارم و پنجم سریال به‌صورت پشت سر هم منتشر شد. در این گزارش ذکر شده بود که فیلمنامه‌ی فصل چهارم و پنجم The Witcher به‌صورت همزمان نوشته می‌شود و کار فیلم‌برداری این دو فصل هم به‌صورت همزمان انجام خواهد شد.

البته این موضوع چندان برای نتفلیکس غریب به شمار نمی‌آید. چرا که قبلا هم شاهد فیلم‌برداری سه فصل از سریال Vikings: Valhalla به‌صورت پشت سر هم و تنها با وقفه‌های بسیار مختصر بودیم.

حالا سوفی هالند، مسئول انتخاب بازیگران The Witcher که پیش از این روی سریال‌هایی مثل Wednesday و Shadow and Bone هم کار کرده، در طی مصاحبه‌ای با ددلاین به‌صورت رسمی این موضوع را تایید کرد که لیام همسورث و سایر بازیگران برای ساخت فصل پنجم سریال باز خواهند گشت. او گفت:

«به‌زودی فیلم‌برداری فصل چهارم را با لیام همسورث شروع می‌کنیم و بعد از یک استراحت کوتاه، به سراغ فصل پنجم خواهیم رفت».

همچنین لورن اشمیت، شورانر سریال از به پایان رسیدن سریال بعد از جدایی هنری کویل صحبت کرده بود. بااین‌حال، اخیرا او در طی مصاحبه‌ای با توتال فیلم گفت که هنوز «داستان‌های زیادی برای گفتن» باقی مانده است.

فصل سوم سریال The Witcher در قالب دو بخش روی نتفلیکس پخش خواهد شد. بخش اول در تاریخ ۸ تیرماه (۲۹ ژوئن) و بخش دوم یک ماه بعد پخش خواهند شد.

آیا شما دو فصل ابتدایی سریال The Witcher را تماشا کردید؟ نظر شما درمورد ادامه پیدا کردن سریال برای فصل پنجم چیست؟


منبع Dark Horizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده