نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۶

مشخص شدن مدت زمان فیلم Mission Impossible 7 با بازی تام کروز

مدت زمان فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One مشخص شده است که آن را به طولانی‌ترین فیلم این مجموعه اکشن تبدیل می‌کند.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مدت زمان فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One مشخص شده است. IGN تایید کرد که فیلم Mission Impossible 7 قرار است با مدت زمان ۲ ساعت و ۳۶ دقیقه یا به عبارتی ۱۵۶ دقیقه روی پرده‌های سینما برود. این مدت زمان باعث می‌شود فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One تبدیل به طولانی‌ترین قسمت مجموعه فیلم اکشن مأموریت غیر ممکن تبدیل شود.

در یک مقایسه فیلم Mission: Impossible - Fallout با مدت زمان ۲ ساعت و ۲۸ دقیقه و فیلم Rogue Nation با مدت زمان ۲ ساعت و ۱۱ دقیقه تولید و اکران شده بودند. همچنین فیلم Mission: Impossible که در سال ۱۹۹۶ اکران شد، با مدت زمان ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه روی پرده‌های سینما رفت. در یک مقایسه با فیلم‌های بلاک‌باستری اخیر، فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 با مدت زمان ۲ ساعت و ۲۹ دقیقه و فیلم Fast X با مدت زمان ۲ ساعت و ۲۱ دقیقه اکران شدند.

تام کروز درکنار اسب در صحرا در فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

تام کروز، ربکا فرگوسن، هایلی اتول، اسای مورالس، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، سایمون پگ، هنری چرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دلینی، چارلز پارنل، مارک گیتیس، هولت مک‌کالانی،‌ نیک آفرمن، جانت مک‌تیر، هانا وادینگهام و ماریلا گاریگا، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت‌ هفتم و هشتم فیلم Mission Impossible حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کریستوفر مک‌‌کوری که پیش از این وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Mission Impossible: Rogue Nation و فیلم Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشته، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه دو قسمت فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning نیز بازگشته است.

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئیه (۲۳ تیر) برنامه‌ریزی شده است و پس از آن فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ (۸ تیر ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود.


منبع Gamesradar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده