نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۲

بازگشت غافلگیر کننده دواین جانسون در فیلم سریع و خشن 10

دواین جانسون، بازیگر نقش لوک هابز در فیلم Fast X به مجموعه سریع و خشن باز خواهد گشت تا طرفداران از بازگشت او غافلگیر شوند.

پس از دیگری دواین جانسون و وین دیزل اعلام شد که راک دیگر در فیلم‌های اصلی سریع و خشن حضور نخواهد داشت و او حتی درخواست دیزل برای بازگشتش به فیلم سریع و خشن 10 را نپذیرفت و رد کرد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این بازیگر قرار است بازگشتی غافلگیر کننده به مجموعه فیلم Fast and Furious داشته باشد. طبق گزارش جدید منتشر شده، جانسون در فیلم Fast X حضور دارد که درواقع طرفداران باید منتظر حضور او در صحنه پس از پایان فیلم باشند.

مشخص نیست که این موضوع به معنای بازگشت راک در فیلم سریع و خشن 11 خواهد بود یا این حضور، تنها یک حضور کوتاه و افتخاری در مورد سرنوشت لوک هابز است. همچنین هنوز مشخص نیست که او اختلافاتش با دیزل را کنار گذاشته باشد، اما حضور او در این صحنه می‌تواند به معنای پایان این دعوا قلمداد شود. پیش از این نیز میدو واکر، دختر ۲۴ ساله و تنها فرزند پل واکر از حضور کوتاهش در فیلم Fast X برای ادای دین به پدرش خبر داده بود.

دواین جانسون سوار بر موتور در پوستر فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

اولین حضور دواین جانسون در مجموعه سریع و خشن در فیلم Fast Five و در سال ۲۰۱۱ رقم خورد که در آن فیلم او نقش لوک هابز را بر عهده داشت که او به‌دنبال دستگیری دام و تیمش بوده است. پس از محبوبیت شخصیت هابز، شاهد بازگشت این شخصیت به‌عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی و اعضای تیم دام در فیلم Fast & Furious 6، فیلم Furious 7 و فیلم The Fate of the Furious بودیم. او سپس در فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw حضور پیدا کرد که تنها فیلم مستقل و فرعی مجموعه فیلم سریع و خشن است.

وین دیزل، میشل رودریگز، جوردانا بوروستر، سانگ کانگ، تایریس گیبسون، لوداکریس، ناتالی امانوئل، شارلیز ترون، جیسون موموآ، بری لارسون، دانیلا ملچیور، آلن ریچسون، اسکات ایستوود، ریتا مورنو و کاردی بی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fast X حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. لویی لتریر، کارگردان فیلم The Incredible Hulk و فیلم Now You See Me وظیفه کارگردانی فیلم سریع و خشن 10 را براساس فیلمنامه‌ای از جاستین لین و دن مزیو، نویسنده فیلم Wrath of the Titans بر عهده دارد.

فیلم Fast X قرار است در تاریخ ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) روی پرده‌های سینما برود. هنوز تاریخ اکران فیلم سریع و خشن 11 اعلام نشده است، اما لویی لتریر برای کارگردانی این فیلم اکشن باز خواهد گشت.


منبع TheWrap
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده