نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۹

بازگشت لارس میکلسن برای نقش شرور تراون در سریال Ahsoka تا انتشار اخبار بیشتر

لوکاس فیلم اطلاعات بیشتری از سریال Ahsoka از جمله بازگشت بازیگران بیشتر، فهرست کارگردان‌ها و جزئیات شخصیت‌های شرور سریال را منتشر کرده است.

روز گذشته لوکاس فیلم در طول برنامه جشن جنگ ستارگان اولین تریلر سریال Ahsoka را منتشر کرد و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون و در حاشیه دومین روز مراسم جنگ ستارگان، اطلاعات بیشتری از سریال بعدی Star Wars منتشر شده است. امروز پنل اختصاصی سریال آسوکا برگزار شد که در آن شاهد انتشار اطلاعات بیشتری بودیم که بدون شک مهم‌ترین آن تایید بازگشت لارس میکلسن، صداپیشه نقش دریاسالار بزرگ تراون در انیمیشن Star Wars Rebels برای بازی در نقش نسخه لایو اکشن این شخصیت شرور در سریال Ahsoka است.

همچنین تایید شد که دیوید تننت، صداپیشه شخصیت Huyang در انیمیشن Star Wars Rebels برای بازی در نقش نسخه لایو اکشن این شخصیت در سریال آسوکا بازگشته است. همچنین اطلاعات بیشتری از نقش‌های شرور و منفی این سریال که در طول تریلر طرفداران در مورد آن کنجکاو شده بودند، منتشر شد. ری استیونسون نقش بیلان اسکول و ایوانا ساخنو نقش شین هتی را در سریال Ahsoka بازی کرده‌اند. بیلان یک شوالیه جدای سابق است که پس از حوادث Order 66 به بیراهه رفته است.

ری استیونسون در نقش بیلان اسکول در سریال Ahsoka

همچنین بازگشت دایان لی اینوسانتو، بازیگر نقش مورگان السبث در سریال مندلورین در سریال آسوکا تایید و اعلام شده است. علاوه‌براین فهرست کارگردان‌های سریال Ahsoka نیز مشخص و معرفی شده‌اند که براساس اعلام لوکاس فیلم‌، دیو فیلونی، پیتر رمزی، استف گرین، جنیفر گتزینگر، گیتا پتل و ریک فامویا وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال آسوکا را بر عهده داشته‌اند.

روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر یا دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول و ایوانا ساخنو در نقش شین هتی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Ahsoka حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش سریال Ahsoka در ماه آگست ۲۰۲۳ (مرداد یا شهریور ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. دیو فیلونی وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Ahsoka را بر عهده دارد و همچنین به‌همراه جان فاورو، سازنده سریال The Mandalorian به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال از دنیای جنگ ستارگان نقش داشته است.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده