نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۷

پایان یافتن مراحل فیلمبرداری فیلم جوکر 2 با بازی واکین فینیکس با انتشار تصاویر جدید

برادران وارنر با انتشار دو تصویر از جوکر و هارلی کویین، از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Joker: Folie à Deux با بازی واکین فینیکس و لیدی گاگا خبر داده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Joker: Folie à Deux وارد مرحله پس از تولید شده است. تاد فیلیپس، کارگردان فیلم جوکر 2 ضمن تشکر از تمام اعضای تولید بازیگران با انتشار دو تصویر از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Joker 2 خبر داده است. در دو تصویر منتشر شده می‌توان واکین فینیکس، بازیگر نقش جوکر و لیدی گاگا، بازیگر نقش هارلی کویین را مشاهده کرد که تمرکز فیلم Joker: Folie à Deux قرار است روی داستان عاشقانه و ظاهرا موزیکال این دو شخصیت باشد و در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

واکین فینیکس با ظاهر کامل جوکر در فیلم Joker: Folie à Deux

لیدی گاگا با ظاهر هارلی کویین در آسانسور در فیلم Joker: Folie à Deux

واکین فینیکس در نقش جوکر، لیدی گاگا در نقش هارلی کویین، زازی بیتز در نقش سوفی داموند، برندن گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لافلند و هری لاتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Joker: Folie à Deux حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. تاد فیلیپس وظیفه کارگردانی فیلم جوکر 2 را بر عهده دارد و به‌همراه اسکات سیلور برای نوشتن فیلمنامه این فیلم بازگشته است. فیلم Joker به‌عنوان اولین فیلم یک میلیاردی با درجه سنی بزرگسال، توانست بیش از ۱/۰۷۴ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کند.

اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فیلم Joker 2 در دسترس نیست، اما گفته‌ می‌شود مه بخش زیادی از اتفاقات فیلم در تیمارستان آرکام جریان دارد. نام Folie à Deux یا جنون مشترک به‌عنوان یک اختلال روانی تعریف می‌شود که این اختلال روانی معمولا بین دو یا گاهی حتی بیش از دو نفر که به لحاظ عاطفی به یکدیگر نزدیک هستند، مشترک است. باتوجه‌به اینکه جوکر به داشتن روابط وابسته روانی به شخصیت‌هایی مثل بتمن و هارلی کویین معروف است، این عنوان می‌تواند برای دنباله فیلم جوکر مناسب باشد. همچنین فیلم Joker: Folie à Deux قرار است به شکل موزیکال ساخته شود.

فیلم Joker: Folie à Deux برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۳ مهر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Gamesradar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده