نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۶

تایید ساخت فصل هفتم انیمه My Hero Academia با انتشار یک تریلر و پوستر

استودیو توهو با انتشار یک تیزر و پوستر ساخت فصل هفتم انیمه My Hero Academia را تایید و اعلام کرده است.

به‌تازگی پخش فصل ششم انیمه My Hero Academia به پایان رسیده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، انیمه مدرسه قهرمانانه من برای یک فصل دیگر باز خواهد گشت. در پایان فصل ششم این انیمه محبوب بود که شبکه Funimation و استودیو توهو ساخت فصل هفتم انیمه My Hero Academia را تایید و اعلام کردند و در این فصل شاهد معرفی شخصیت Star and Stripe (نام واقعی کاتلین بیت) خواهیم بود که رومی پارک صداپیشگی این شخصیت را بر عهده دارد. در ادامه می‌توانید تیزر معرفی فصل هفتم انیمه My Hero Academia را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین Studio BONES برای ساخت فصل هفتم انیمه مدرسه قهرمانانه من بازگشته است و در ادامه می‌توانید شاهد پوستر تایید ساخت فصل جدید این انیمه محبوب باشید:

پوستر تایید فصل هفتم انیمه My Hero Academia

سریال My Hero Academia اقتباسی از مانگا محبوبی به همین نام اثر کوهی هوریکوشی است. اولین شماره مانگا آکادمی قهرمان من در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و همچنان انتشار شماره‌های جدید مانگا این مجموعه ادامه دارد. تاکنون ۱۳۸ قسمت اصلی و ۸ قسمت OVA از انیمه My Hero Academia تولید و پخش شده است. ماساهیرو موکای برای کارگردانی و یوسوکه کورودا برای نوشتن فیلمنامه انیمه مدرسه قهرمانانه من بازگشته باز خواهند گشت.

تاکنون ۳۷ شماره از مانگا My Hero Academia منتشر شده است. علاوه‌براین، تاکنون ۶ فصل از انیمه My Hero Academia تولید و پخش شده است و همچنین سه انیمه بلند به‌نام‌های انیمه My Hero Academia: Two Heroes محصول سال ۲۰۱۸، انیمه My Hero Academia: Heroes Rising محصول سال ۲۰۱۹ و انیمه My Hero Academia: World Heroes' Mission محصول سال ۲۰۲۱ تولید و منتشر شده‌اند.


منبع AnimeCorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده