نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

پرش تام کروز از ارتفاع با موتور در پوستر جدید فیلم Mission Impossible 7

پوستر جدیدی از فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One منتشر شده است که در آن شاهد اشاره به یکی از بدلکاری‌های تام کروز هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One منتشر شده است. پارامونت امروز پوستر جدید و رسمی فیلم Mission Impossible 7 را منتشر کرده است که در آن شاهد یکی از بدلکاری‌های تام کروز، بازیگر نقش ایتن هانت در این فیلم اکشن هستیم. در این پوستر درواقع ایتن هانت در حال سقوط از دره با یک موتورسیکلت است و انتظار می‌رود به‌زودی تریلر جدید فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One منتشر شود، اما پیش از آن می‌تواند شاهد پوستر آن باشید:

پوستر رسمی فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

تام کروز، ربکا فرگوسن، هایلی اتول، اسای مورالس، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، سایمون پگ، هنری چرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دلینی، چارلز پارنل، مارک گیتیس، هولت مک‌کالانی،‌ نیک آفرمن، جانت مک‌تیر، هانا وادینگهام و ماریلا گاریگا، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت‌ هفتم و هشتم فیلم Mission Impossible حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کریستوفر مک‌‌کوری که پیش از این وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Mission Impossible: Rogue Nation و فیلم Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشته، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه دو قسمت فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning نیز بازگشته است.

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۳ (۲۳ تیر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است و پس از آن فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ (۸ تیر ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده