نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

شروع پخش بخش سوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan با یک قسمت یک ساعته

شبکه NHK تایید کرد که پخش نیمه اول بخش سوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan با یک قسمت ویژه یک ساعته آغاز خواهد شد.

مدتی پیش بود که استودیو ماپا اولین تریلر نیمه اول بخش سوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan را منتشر کرد که در پایان تریلر مشخص شد که پخش نیمه اول بخش نهایی فصل پایانی انیمه حمله به تایتان که با عنوان Final Arc شناخته می‌شود در تاریخ ۳ مارس (۱۱ اسفند)‌ آغاز خواهد شد و نیمه دوم آرک پایانی انیمه حمله به تایتان در زمان نامشخصی از سال ۲۰۲۳ پخش می‌شود. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از نیمه اول بخش سوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan منتشر شده است.

شبکه NHK اعلام کرد که پخش نیمه اول بخش سوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan قرار است با پخش یک قسمت ویژه یک ساعته در تاریخ ۱۱ اسفند از این شبکه آغاز شود و مابقی قسمت‌ها به شکل هفتگی پخش خواهند شد. همچنین هفت قسمت ویژه از خلاصه دو بخش اول فصل پایانی انیمه حمله به تایتان آماده شده است که به مدت سه شب متوالی از تاریخ ۲۵ فوریه (۶ اسفند) از این شبکه پخش می‌شود.

ارن یگر در دوران کودکی در حال گریه کردن در بخش سوم و نهایی فصل پایانی انیمه Attack on Titan

انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. بخش اول فصل چهارم انیمه Attack on Titan در ۱۶ قسمت تولید و پخش شد و پارت دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان نیز در ۱۲ قسمت تولید شده است.

بااین‌حال، فعلا تعداد دقیق‌ قسمت‌های بخش سوم و پایانی انیمه Attack on Titan مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتری در آینده باشیم. در ابتدا ویت استودیو وظیفه ساخت سه فصل اول انیمه حمله به تایتان را بر عهده داشت، اما از فصل چهارم استودیو ماپا به‌عنوان استودیو سازنده اصلی انیمه Attack on Titan معرفی شد که ساخت این انیمه را تا پایان بر عهده دارد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده