نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

تلاش دیو باتیستا برای بازی در نقش مارکوس فینیکس در فیلم Gears of War نتفلیکس

دیو باتیستا با انتشار ویدیویی از حضورش در بازی Gears 5، تلاش خود برای بازی در نقش مارکوس فینیکس در فیلم Gears of War را آغاز کرده است.

هفته گذشته بود که نتفلیکس و مایکروسافت از همکاری مشترک با یکدیگر برای ساخت یک فیلم لایو اکشن و یک انیمیشن از مجموعه بازی Gears of War خبر دادند. از آن زمان طرفداران در تلاش هستند تا دیو باتیستا، بازیگر نقش درکس ویرانگر در مجموعه فیلم نگهبانان کهکشان برای نقش مارکوس فینیکس در فیلم لایو اکشن این مجموعه انتخاب شود و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این بازیگر محبوب به این موضوع واکنش رسمی نشان داده است.

دیو باتیستا با انتشار تیزری در توییتر از زمان حضورش به‌عنوان شخصیت قابل بازی در بخش چندنفره بازی Gears 5، کمپینی برای حضورش در فیلم Gears of War را رسما آغاز کرده است. همچنین او در نوشته خود برای ویدیو دوباره به علاقه‌اش برای بازی در نقش مارکوس فینیکس گفت که بارها این علاقه را به شکل رسمی گفته بود. همچنین کلیف بلزینسکی، خالق و کارگردان سه قسمت اول بازی Gears of War در واکنش به باتیستا گفت که او اولین انتخابش برای بازی در نقش مارکوس فینیکس است.

کاراکترهای مجموعه بازی Gears of War

اولین بازی Gears of War در سال ۲۰۰۶ برای ایکس باکس 360 عرضه شد و داستان گروهی از سربازان تحت نام دلتا اسکواد را دنبال می‌کرد که در حال مبارزه با حمله لوکاست‌ها بودند. بازیکنان کنترل مارکوس فینیکس و دامینیک سانتیاگو ملقب به دام را بر عهده داشتند و همچنین آگوستوس کول و دیمن برد دیگر اعضای این تیم بودند. در ادامه شاهد عرضه بازی Gears of War 2 در سال ۲۰۰۸، بازی Gears of War 3 در سال ۲۰۱۱ و بازی Gears of War: Judgment در سال ۲۰۱۳ بودیم.

پس از آن در سال ۲۰۱۴ اپیک گیمز تصمیم به فروش حقوق IP گیرز آف وار به مایکروسافت گرفت و از آن زمان کوالیشن کنترل این مجموعه را بر عهده دارد. در ادامه این استودیو بازی Gears of War: Ultimate Edition را که ریمستر قسمت اول بود، در سال ۲۰۱۵، بازی Gears of War 4 در سال ۲۰۱۶، بازی Gears 5 در سال ۲۰۱۹ و بازی Gears Tactics در سال ۲۰۲۰ منتشر کرد و هم‌اکنون در حال ساخت قسمت جدید بازی Gears of War است.

طبق اعلام مایکروسافت، تاکنون بیش از ۴۰ میلیون نسخه از مجموعه بازی Gears of War به فروش رفته است و این بازی، یکی از محبوب‌ترین مجموعه بازی‌های کنسول ایکس باکس است. فیلم Glass Onion: A Knives Out Mystery و فیلم The Guardians of the Galaxy Holiday Special جدیدترین کارهای دیو باتیستا هستند و او در سال ۲۰۲۳ در فیلم Knock at the Cabin، فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 و فیلم Dune: Part Two حضور دارد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده