نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

مشخص شدن اولین بازیگران سریال گودزیلا اپل

به‌تازگی لجندری و اپل فهرست اولین بازیگران سریال گودزیلا را منتشر کرده است که در آن شاهد نام بازیگر سریال Pachinko هستیم.

ماه بهمن گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی‌براینکه لجندری در حال ساخت سریال گودزیلا برای شبکه اپل تی وی پلاس است که تمرکز این سریال پس از حوادث فیلم Godzilla خواهد بود. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین بازیگران سریال گودزیلا مشخص شده است. رن واتابه، کرسی کلمونس با سابقه بازی در فیلم Zack Snyder's Justice League، آنا ساوایی با سابقه بازی در سریال Pachinko، الیسا لاسوفسکی با سابقه بازی در سریال Versailles و جو تیپت با سابقه بازی در سریال Mare of Easttown، پنج بازیگر سریال Godzilla هستند.

رن واتابه، کرسی کلمونس، آنا ساوایی، الیسا لاسوفسکی و جو تیپت

اتفاقات سریال Godzilla پس از حوادث نبرد گودزیلا و تایتان‌ها در سان فرانسیسکو جریان دارد که بخش زیادی از شهر را نابود کردند. حالا مردم با این واقعیت تکان دهنده که هیولاها واقعی هستند،‌ مواجه شده‌اند و تمرکز سریال گودزیلا روی یک خانواده است که یک سفر و ماجراجویی برای کشف اسرار پنهان شده و میراثی که به سازمان مخفی و مرموز مونارک مرتبط می‌شود، آغاز می‌کنند.

مت شکمن، کارگردان سریال WandaVision اخیرا به سریال Godzilla and the Titans اضافه شده است و او قرار است وظیفه کارگردانی دو قسمت اول سریال Godzilla را بر عهده داشته باشد. علاوه‌بر کارگردانی، شکمن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در سریال گودزیلا و تایتان‌ها حضور خواهد داشت. ساوایی نقش کیت، واتابه نقش کنتارو، کلمونس نقش می، تیپت نقش تیم و لاسوفسکی نقش دووال را در سریال گودزیلا بر عهده دارند.

طبق اعلام اپل، کریس بلک، نویسنده سریال Star Trek: Enterprise و سریال Outcast به‌عنوان شورانر در سریال Godzilla and the Titans حضور دارد. بلک به‌همراه، مت فراکشن، جوبی هارولد، توری تونل، هیرو ماتسوکا و تاکماسا آریتا به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در سریال Godzilla نقش خواهد داشت. علاوه‌براین، روز گذشته برادران وارنر اعلام کرد که دنباله فیلم Godzilla vs Kong که در حال حاضر نامی ندارد، در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۴ (۲۵ اسفند ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده