نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

پوستر جدید بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things با محوریت مبارزه پایانی

نتفلیکس امروز پوستر جدیدی از بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things را منتشر کرده که تمرکز آن روی مبارزه نهایی ایلون با وکنا است.

دو قسمت پایانی فصل چهارم سریال Stranger Things در قالب بخش دوم در روز جمعه این هفته و در تاریخ ۱ ژوئیه (۱۰ تیر) از شبکه نتفلیکس خواهند شد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از بخش دوم سریال Stranger Things 4 منتشر شده است. تمرکز پوستر جدید این سریال روی نبرد پایانی و نهایی ایلون و وکنا است که این دو شخصیت در مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند. همچنین این پوستر اشاره‌هایی به مبارزه دیگر شخصیت‌ها مثل حضور گروهی در دنیای وارونه تا گروهی در روسیه دارد. در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر جدید بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things

مدت زمان قسمت نهم فصل چهارم سریال Stranger Things قرار است ۲ ساعت و ۱۹ دقیقه باشد و مدت زمان قسمت هشتم سریال Stranger Things 4 نیز ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه خواهد بود. ۷ قسمت اول سریال Stranger Things 4 که مدتی پیش در قالب بخش اول منتشر شده بود، موفق شد بیش از ۷۸۱ میلیون ساعت توسط بینندگان نتفلیکس در ماه اول انتشار تماشا شود و به یک رکورد بی‌نظیر دست پیدا کند و تبدیل به پر بیننده‌ترین سریال انگلیسی‌ زبان نتفلیکس شود.

همچنین سریال Stranger Things برای فصل پنجم و پایانی تمدید شده است. علاوه‌براین، به‌تازگی برادران دافر در مورد اسپین‌آف احتمالی سریال Stranger Things صحبت کرده‌اند و گفتند که این سریال قرار است متفاوت‌تر از انتظار طرفداران و نتفلیکس باشد. همچنین این اثر ظاهرا مستقل‌تر از انتظار اولیه است و حتی دافرها می‌گویند می‌توان نام Stranger Things را از آن حذف کرد و مراحل توسعه آن احتمالا پس از پایان ساخت سریال Stranger Things 5 آغاز خواهد شد.

میلی بابی براون، دیوید هاربر، فین ولفهارد، کلب مک‌لاگلین، نوآ اشنپ، وینونا رایدر، چارلی هیتون، ناتالیا دایر، کارا بوینو، پرایا فرگوسن، برت گلمن، رابرت انگلاند، جیمی کمپبل باور، ادورادو فرانکو، جوزف کوئین، ایمیبث مک‌نالتی، مایلز ترویت، رجینا تینگ چن و گریس ون دین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال Stranger Things حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند سه فصل گذشته وظیفه ساخت سریال Stranger Things 4 نیز بر عهده برادران دافر بوده است.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده