نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

انتشار پوستر جدید فصل پایانی انیمه Attack on Titan

کرانچیرول به‌تازگی پوستر جدیدی از فصل پایانی انیمه Attack on Titan را منتشر کرده است که در آن شاهد حضور ارن، میکاسا و آرمین هستیم.

فروردین امسال بود که کرانچیرول و ماپا ساخت بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan را تایید کردند که این انیمه رسما در این بخش به پایان خواهد رسید. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از فصل پایانی انیمه حمله به تایتان منتشر شده است. کرانچیرول به‌تازگی از برگزاری یک رویداد ویژه برای این انیمه محبوب در تاریخ ۱۳ نوامبر امسال (۲۲ آبان) خبر داده است که در آن شاهد اجراهای زنده تا حضور صداپیشگان و سازندگان انیمه Attack on Titan خواهیم بود.

این در حالی است که بلوری بخش دوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan در تاریخ ۲۰ ژوئیه (۲۹ تیر) پخش خواهد شد. همچنین کرانچیرول و ماپا پوستر جدید و ویژه‌ای از فصل پایانی انیمه Attack on Titan را منتشر کردند که در بخشی از پوستر می‌توانیم شاهد ارن باشیم و در قسمت پایینی پوستر شاهد دویدن نسخه کودکی ارن، میکاسا و آرمین به سمت یک درخت هستیم. در ادامه می‌توانید شاهد این پوستر باشید:

پوستر ویژه فصل پایانی انیمه Attack on Titan

انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. بخش اول فصل چهارم انیمه Attack on Titan در ۱۶ قسمت تولید و پخش شد و پارت دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان نیز در ۱۲ قسمت تولید شده است که پخش آن امشب رسما به پایان رسید.

بااین‌حال، فعلا تعداد دقیق‌ قسمت‌های بخش سوم و پایانی انیمه Attack on Titan مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتری در آینده باشیم. در ابتدا ویت استودیو وظیفه ساخت سه فصل اول انیمه حمله به تایتان را بر عهده داشت، اما از فصل چهارم استودیو ماپا به‌عنوان استودیو سازنده اصلی انیمه Attack on Titan معرفی شد که در ابتدا این تغییرات چندان باعث واکنش مثبت طرفداران نشد، اما در ادامه ماپا واکنش‌های مثبت‌تری را دریافت کرد.


منبع CBR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده