نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

نمایش دواین جانسون در نقش بلک ادم در تصویر جدید فیلم Black Adam

تصویر جدیدی از فیلم Black Adam منتشر شده است که در آن شاهد ظاهر کامل دواین جانسون در نقش بلک ادم هستیم.

اولین تریلر فیلم Black Adam قرار است در تاریخ ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) که چهارشنبه هفته آینده خواهد بود، منتشر شود. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از فیلم جدید دنیای دی سی منتشر شده است. دواین جانسون، بازیگر نقش بلک ادم به‌تازگی این تصویر را به مناسبت نزدیک شدن به زمان پخش اولین تریلر فیلم Black Adam منتشر کرده است که در آن می‌توانیم ظاهر کامل بلک ادم را در فیلم مشاهده کنیم:

دواین جانسون در نقش بلک ادم در پرومو آرت جدید فیلم Black Adam

همچنین اخیرا تصاویری از محصولات فانکو پاپ که برای فیلم Black Adam تولید شده، فاش و منتشر شده است که در آن می‌توانید ظاهر کلی شخصیت‌های چون بلک ادم، هاوکمن، اتم اسمشر، سایکلون، دکتر فیت و غیره را مشاهده کنید:

محصولات فانکو پاپ مرتبط با فیلم Black Adam

مقاله‌ مرتبط:

دواین جانسون در نقش بلک ادم، پیرس برازنان در نقش دکتر فیت، نوحا سنتینو در نقش اتم اسمشر، آلدیس هاج در نقش هاوکمن، کوینتسا سویندل در نقش سایکلون، مروان کنزاری در نقش شرور و منفی، سارا شاهی در نقش استاد دانشگاه و رهبر یک گروه مبارز آزادی‌خواه و جیمز کوزاتی مویر، بودی سابونگوی و اولی لاتوکفو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Adam حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی فیلم Black Adam بر عهده ژاومه کویت-سرا، کارگردان فیلم The Shallows و فیلم Jungle Cruise، براساس فیلمنامه‌ای از روری هاینز و سهراب نوشیروانی بوده است.

فیلم Black Adam برای اکران در تاریخ ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) برنامه‌ریزی شده است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده