نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

مشخص شدن زمان انتشار اولین تریلر فیلم بلک ادم با بازی دواین جانسون

دواین جانسون، بازیگر نقش بلک ادم با انتشار دو تصویر زمان پخش اولین تریلر فیلم Black Adam را تایید و اعلام کرده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان انتشار اولین تریلر فیلم Black Adam مشخص شده است. دواین جانسون،‌ بازیگر نقش بلک ادم اعلام کرد که قرار است در تاریخ ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) که چهارشنبه هفته آینده خواهد شد، پخش شود. اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و راک تنها دو تصویر جدید از پشت صحنه فیلم Black Adam را منتشر کرده است که در یک تصویر او در حال خواندن فیلمنامه دیده می‌شود و در تصویر دیگر جانسون درکنار ژاومه کویت-سرا قابل مشاهده است:

دواین جانسون و ژاومه کویت سرا در حال صحبت در پشت صحنه فیلم Black Adam

دواین جانسون در حال خواندن فیلمنامه در پشت صحنه فیلم Black Adam

نکته جالب توجه زمان انتشار اولین تریلر فیلم Black Adam این است که این تریلر قرار است همزمان با شروع پخش سریال Ms. Marvel از دیزنی پلاس منتشر شود. همچنین باتوجه‌به اینکه فاصله اکران فیلم بلک ادم با فیلم Shazam! Fury of the Gods به دو ماه کاهش یافته، بسیاری انتظار دارند این دو فیلم دارای ارتباط با یکدیگر باشند. در فیلم Black Adam قرار است شاهد حضور گروه لیگ عدالت آمریکا (Justice Society of America) یا JSA باشیم که هنوز مشخص نیست قرار است با بلک ادم همکاری کنند یا مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

مقاله‌ مرتبط:

دواین جانسون در نقش بلک ادم، پیرس برازنان در نقش دکتر فیت، نوحا سنتینو در نقش اتم اسمشر، آلدیس هاج در نقش هاوکمن، کوینتسا سویندل در نقش سایکلون، مروان کنزاری در نقش شرور، منفی، سارا شاهی در نقش استاد دانشگاه و رهبر یک گروه مبارز آزادی‌خواه و جیمز کوزاتی مویر، بودی سابونگوی و اولی لاتوکفو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Black Adam حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی فیلم Black Adam بر عهده ژاومه کویت-سرا، کارگردان فیلم The Shallows و فیلم Jungle Cruise، براساس فیلمنامه‌ای از روری هاینز و سهراب نوشیروانی خواهد بود.

فیلم Black Adam برای اکران در تاریخ ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده