نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

انتشار اولین تریلر فیلم Mission Impossible 7 با بازی تام کروز

پارامونت امروز به‌صورت رسمی اولین تریلر فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One با بازی تام کروز را منتشر کرده است.

به‌تازگی اولین تریلر اولین تریلر فیلم Mission Impossible 7 فاش شد که این تریلر درواقع ماه گذشته در سینماکان نمایش داده شده بود و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر این فیلم اکشن به‌صورت رسمی منتشر شده است. پارامونت پیکچرز امروز اولین تریلر فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One را منتشر کرد که در طول تریلر یک نگاهی کلی به اتفاقات این قسمت و تهدید جدیدی را که ایتن هانت و گروهش باید با آن مواجه شوند، مشاهده می‌کنیم.

در طول تریلر شاهد تعقیب و گریز با اسب در بیابان، مبارزه در قطار، تعقیب و گریز در خیابان‌های ایتالیا با یک ماشین زرد رنگ کوچک تا پرش از کوهستان با یک موتورسیکلت را شاهد هستیم که می‌دانیم تمامی این صحنه‌ها بدون جلوه‌های ویژه یا بدلکار توسط تام کروز و دیگر بازیگران انجام شده است. در طول این تریلر می‌توان شاهد بازگشت شخصیت‌های قسمت‌های قبلی تا حضور شخصیت‌های جدید باشیم و در ادامه می‌توانید اولین تریلر بسیار جذاب فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تام کروز، ربکا فرگوسن، هایلی اتول، اسای مورالس، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، سایمون پگ، هنری چرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دلینی، چارلز پارنل و مارک گیتیس، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت‌ هفتم و هشتم فیلم Mission Impossible حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کریستوفر مک‌‌کوری که پیش از این وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Mission Impossible: Rogue Nation و فیلم Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشته، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه دو قسمت فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning نیز بازگشته است.

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۳ (۲۳ تیر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است و پس از آن فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ (۸ تیر ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده