نویسنده: مهدی اسدی
// جمعه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

کمپین اخراج امبر هرد از Aquaman 2 به بیش از ۴ میلیون امضا رسید

کمپین اخراج امبر هرد از فیلم Aquaman and the Lost Kingdom در وبسایت Change.org با تسریع روند رشد، از ۴.۲ میلیون امضا عبور کرده است.

در شرایطی که طرفداران به حمایت از جانی دپ علیه امبر هرد ادامه می‌دهند، کمپینی که برای اخراج امبر هرد از فیلم آکوامن 2 تشکیل شده، به امضاهای بیشتر و بیشتری می‌رسد. امبر هرد در ابتدای فرایند فیلم‌برداری Aquaman and the Lost Kingdom در این پروژه حضور داشت، اما بعد از برگزاری جلسات متعدد دادگاه علنی این دو بازیگر، مردم با راه اندازی این پویش خواستار کنار گذاشتن او از نقش پرنسس مرا شدند. حالا و به گزارش وبسایت اسکرین‌گیک، تعداد افرادی که تاکنون به این کمپین پیوستند، از ۴ میلیون نفر عبور کرده است.

این کمپین که در وبسایت Change.org ران انداری شده، تاکنون از ۴.۲ میلیون امضا عبور کرده است و احتمالا به‌زودی از ۵ میلیون امضا هم عبور خواهد کرد. شرکت برادران وارنر تاکنون تصمیمی در خصوص اخراج امبر هرد از Aquaman 2 نگرفته، اما ظاهرا این کمپین نظر عموم طرفداران به گوش آن‌ها رسانده است. گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که احتمالا زمان حضور امبر هرد در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom کمتر از ۱۰ دقیقه خواهد بود. اگر این کمپین به رشد روز افزون خود ادامه دهد، ممکن است این زمان حتی از این هم کمتر شود. البته که نتیجه نهایی دادگاه نیز در این تصمیم نقش مهمی دارد.

امبر هرد در دادگاه

امبر هرد، بازیگر نقش مرا، معشوقه شخصیت آکوامن در مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی DC بعد از اینکه جانی دپ در دادگاه بریتانیا با شکست روبه‌رو شد، مورد هجمه طرفداران قرار گرفت. صفحه آنلاین این دادخواست، امبر هرد را به دروغگویی و تخریب جایگاه دپ با «مقصر نشان دادن او در قضیه آزار و اذیت» متهم کرده است. امبر هرد مدت‌ها است که ستاره فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب را به خشونت خانگی متهم کرده است؛ ادعایی که توسط خود جانی دپ، همسر سابق او به‌طور کلی انکار شده است. این گزارش در شرایطی منتشر می‌شود که جلسات اخیر دادگاه امبر هرد و جانی دپ با ارائه اسناد و شواهد جدید، به عقیده‌ی برخی از افراد به نفع بازیگر محبوب نقش جک اسپارو در فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب پیش رفته است.

در پایان شما هم می‌توانید نظرات خود را در این‌باره با زومجی و سایر کاربرها در میان بگذارید.


منبع screengeek
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده