نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۶

پوسترهای تازه Fantastic Beasts 3 با محوریت شخصیت‌ها؛ تریلر جدید‌ پنج‌شنبه

برادران وارنر پوسترهای جدیدی از فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore با محوریت شخصیت‌ها منتشر کرد. همچنین تاریخ انتشار تریلر بعدی اعلام شده است.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، پوسترهای جدیدی از فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore منتشر شده است. تمرکز پوسترهای جدید فیلم Fantastic Beasts 3  روی شخصیت‌ها است و در مجموع ۱۸ پوستر مختلف منتشر شده است که در آن شاهد حضور شخصیت‌های مختلف این فیلم فانتزی و جادوگری هستیم. در ادامه می‌توانید پوسترهای جدید فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore را مشاهده کنید:

جود لاو در نقش دامبلدور در پوستر شخصیت فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

مدس میکلسن در نقش گریندل والد در پوستر شخصیت فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

همچنین برادران وارنر اعلام کرد که تریلر جدید فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore روز پنج‌شنبه این هفته منتشر خواهد شد. ادی ردمین، جود لاو، مدس میکلسن، کاترین واترستون، ازرا میلر، کلودیا کیم، آلیسون سودول، دن فوگلر، جسیکا ویلیامز و کالوم ترنر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

طبق خلاصه داستان منتشرشده از فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore، پروفسو آلبوس دامبلدور به‌خوبی می‌داند که گلرت گریندل‌والد، جادوگر قدرتمند تاریکی در حال به‌دست گرفتن کنترل دنیای جادوگران است. او به‌تنهایی نمی‌تواند جلوی گریندل‌والد را بگیرد و به همین منظور به نیوت اسکمندر ماموریتی می‌دهد که در آن تیمی از جادوگران و ساحره‌ها و یک ماگل نانوا شجاع را تشکیل دهد. آن‌ها باید در یک مأموریت بسیار خطرناک با موجودات جدید و قدیمی و همچنین پیروان در حال رشد گریندل‌والد مواجه و درگیر شوند. اما داملبدور تا چه زمانی می‌تواند در حاشیه باقی بماند؟

فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore قرار است در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ (۲۶ فروردین ۱۴۰۱) اکران شود. مانند دو قسمت قبل وظیفه کارگردانی فیلم Fantastic Beasts 3 نیز بر عهده دیوید یتس بوده است و همچنین استیو کلاوز، نویسنده هر هفت قسمت فیلم Harry Potter که پیش از این به‌عنوان تهیه‌کننده در تیم ساخت دو قسمت اول فیلم Fantastic Beasts حضور داشت، به جی کی رولینگ در نوشتن فیلمنامه کمک کرده است.


منبع DarkHorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده