نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۹

بتمن و زن گربه‌ای دربرابر پنگوئن و ریدلر در پوستر جدید فیلم The Batman

برادران وارنر پوستر جدیدی از فیلم The Batman را منتشر کرده که تمرکز این پوستر روی تمامی شخصیت‌های اصلی فیلم بتمن است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برادران وارنر پوستر جدیدی از فیلم The Batman را به اشتراک گذاشته است. این پوستر درواقع با الهام از پوستر بسیاری از فیلم‌های بلاک‌باستری و ابرقهرمانی چند سال اخیر طراحی شده است که در آن شاهد حضور شخصیت‌های مختلف فیلم مثل بتمن، کتوومن، پنگوئن و ریدلر هستیم. البته در پوستر نمایی از بروس وین و بت‌موبیل به‌همراه خفاش‌ها و شهر گاتهام نیز قابل مشاهده است.

درواقع پوستر جدید فیلم The Batman ممکن است از نظر تم و ظاهر کمی شبیه به پوسترهای فیلم Batman Begins نیز باشد. همچنین در روی پوستر شعار فیلم Batman نیز دیده می‌شود که درواقع در طول فیلم بتمن قرار است علاوه‌بر حل معماهای ریلدر، چند حقیقت را که احتمالا با گذشته او در ارتباط خواهد بود، کشف کند. در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

حضور بتمن، ریدلر، بروس وین، کت وومن و پنگوئن در پوستر جدید فیلم The Batman

همچنین به‌تازگی مدت زمان فیلم The Batman مشخص شده است که براساس اعلام برادران وارنر، مدت زمان فیلم بتمن قرار است ۲ ساعت و ۵۵ دقیقه باشد. بدین ترتیب فیلم Batman به طولانی‌ترین فیلم تاریخ اقتباس‌شده از شخصیت بتمن تبدیل خواهد شد. این رکورد پیش از این به فیلم The Dark Knight Rises با مدت زمان ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه تعلق داشت. علاوه‌براین، مراحل ساخت فیلم The Batman رسما به پایان رسیده و اخیرا فیلم بتمن درجه سنی PG-13 را دریافت کرده است.

رابرت پتینسون در نقش بروس وین ملقب به بتمن، زوئی کراویتز در نقش سلینا کایل ملقب به کت‌وومن، جفری رایت در نقش کمیسر جیمز گوردون، پل دینو در نقش ریدلر، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث، کالین فارل در نقش پنگوئن، پیتر سارسگارد در نقش جیل کولسن، جان تورتورو در نقش کارماین فالکون، بری کیوگن در نقش استنلی مرکل و جیمی لاوسون در نقش بلا رئال، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Batman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم بتمن بر عهده مت ریوز بوده است.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۴ مارس (۱۳ اسفند) برنامه‌ریزی شده است. همچنین فیلم بتمن قرار است ۴۶ روز پس از اکران و در تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۲۲ (۳۰ فروردین ۱۴۰۱) به شبکه HBO Max اضافه شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده