// دوشنبه, ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

اولین تصویر از ظاهر جدید والکیری در فیلم Thor 4

به‌تازگی تصویر جدیدی از فیلم Thor: Love and Thunder فاش شده که در آن شاهد نگاه کلی از شخصیت والکیری با بازی تسا تامپسون هستیم.

فیلم Thor: Love and Thunder در حال پشت سر گذاشتن مراحل پس از تولید است و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر از ظاهر جدید والکیری در فیلم Thor 4 منتشر شده است. در این تصویر شاهد اولین نگاه رسمی از ظاهر و لباس جدید والکیری در فیلم Thor: Love and Thunder هستیم که تسا تامپسون برای این نقش بازگشته و تغییراتی نسبت به حضورهای قبلی خود در دنیای سینمایی مارول داشته است. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

ظاهر و لباس جدید والکیری با بازی تسا تامپسون در فیلم Thor: Love and Thunder

در حال حاضر می‌‌دانیم که او پادشاه آزگارد جدید است و گفته می‌شود که او در فیلم Thor: Love and Thunder به‌دنبال یافتن عشق خود است. البته ظاهرا گفته می‌شود که والکیری قرار است در فیلم The Marvels نیز بازگردد و ممکن است دوستی او با کاپیتان مارول در این دو فیلم ادامه پیدا کند. البته مارول استودیو هنوز این موضوع را رسما تایید نکرده است، اما باتوجه‌به اینکه فیلم‌های بلاک‌باستری کمتری از هالیوود در چین اکران می‌شوند، ممکن است مارول نیز تصمیم به حضور پررنگ‌تر این شخصیت‌ها در آثار آینده خود بگیرد.

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت چهارم فیلم Thor بر عهده تایکا وایتیتی است که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok را بر عهده داشته بود. همچنین جنیفر کیتین رابینسون به وایتیتی در نوشتن فیلمنامه فیلم Thor 4 کمک کرده است. کریس همسورث، کریستین بیل، ناتالی پورتمن، تسا تامپسون، کریس پرت، دیو باتیستا، کارن گیلان، پام کلمنتیئف، جیمی الکساندر، تایکا وایتیتی، راسل کرو، لوک همسورث، مت دیمون، سم نیل و ملیسا مک‌کارتی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thor: Love and Thunder حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ (۱۷ تیر ۱۴۰۱) اکران شود. همچنین مایکل جاکینو، آهنگساز برنده جایزه اسکار وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم Thor 4 را بر عهده گرفته است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده