نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

انتشار تریلر بین المللی فیلم بتمن با بازی رابرت پتینسون

تریلر جدید و بین‌المللی فیلم The Batman منتشر شده که حاوی چند تصویر جدید است که می‌تواند بسیار بحث‌برانگیز شود.

ادامه خبر و این تریلر ممکن است بخش مهمی از داستان فیلم The Batman را فاش کند

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم The Batman منتشر شده است. این تریلر درواقع تریلر بین‌المللی و اختصاصی بازار ژاپن فیلم بتمن است که درواقع بیشتر تصاویر آن را در دو تریلر قبلی Batman نیز دیده بودیم، اما این تریلر دارای تدوین متفاوت و همچنین چند صحنه کوچک جدید نیز است که بدون شک مهم‌ترین آن در پایان تریلر رخ می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

در این صحنه متوجه می‌شویم که ظاهرا ریدلر از هویت واقعی بروس وین با خبر است و به‌نظر می‌رسد که بتمن دربرابر ریدلر ماسک خودش را بر می‌دارد تا با او به‌عنوان بروس وین مواجه شود. البته هنوز مشخص نیست که ریدلر چگونه متوجه هویت واقعی بتمن شده یا اینکه خود بروس وین هویت شوالیه تاریکی را فاش کرده است، اما این موضوع می‌تواند به موضوع بحث‌برانگیزی در طول فیلم تبدیل شود.

پایان اسپویل احتمالی

رابرت پتینسون در نقش بروس وین ملقب به بتمن، زوئی کراویتز در نقش سلینا کایل ملقب به کت‌وومن، جفری رایت در نقش کمیسر جیمز گوردون، پل دینو در نقش ریدلر، اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث، کالین فارل در نقش پنگوئن، پیتر سارسگارد در نقش جیل کولسن، جان تورتورو در نقش کارماین فالکون، بری کیوگن در نقش استنلی مرکل و جیمی لاوسون در نقش بلا رئال، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Batman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم بتمن بر عهده مت ریوز بوده است.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. پیش از این اولین تریلر فیلم Batman نیز سال گذشته در رویداد DC FanDome پخش شده بود.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده