// دوشنبه, ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

ساخت سه گانه جدید مرد عنکبوتی با بازی تام هالند تایید شد

ایمی پاسکال، تهیه‌کننده فیلم Spider-Man: No Way Home تایید کرد که سه‌گانه جدید مرد عنکبوتی در دست ساخت است و تام هالند دوباره در این فیلم باز خواهد گشت.

از امروز پیش‌فروش بلیت‌های فیلم Spider-Man: No Way Home رسما آغاز شد، اما طرفداران مرد عنکبوتی در مورد آینده این شخصیت و فیلم بعدی آن دچار شک و تردید شده بودند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سه‌گانه جدید اسپایدرمن در دست ساخت است. ایمی پاسکال، تهیه‌کننده فیلم‌های Spider-Man در مصاحبه جدید خود با فندنگو تایید کرد که سه‌گانه جدید فیلم مرد عنکبوتی در دست ساخت است و تام هالند دوباره برای بازی در نقش پیتر پارکر در این فیلم‌ها باز خواهد گشت. پاسکال به فندنگو گفت:

«فیلم Spider-Man: No Way Home قرار نیست آخرین فیلمی باشد که با مارول می‌سازیم و آخرین فیلم مرد عنکبوتی نیز نیست. ما در حال آماده شدن برای ساخت فیلم بعدی اسپایدرمن هستیم که در آن دوباره با تام هالند و مارول همکاری می‌کنیم. فقط این یک فیلم نیست و ما در حال ساخت سه فیلم هستیم و ما در حال آماده شدن برای ساخت سه فیلم بعدی هستیم و این آخرین فیلم‌های ما از MCU نخواهد بود.»

مرد عنکبوتی با لباس آیرون اسپایدر و شاخک‌های بیرون آمده در حال مبارزه با دکتر اختاپوس در فیلم Spider-Man: No Way Home

پیش از این برخی تصور ‌می‌کردند که فیلم Spider-Man: No Way Home ممکن است آخرین فیلم تام هالند در نقش مرد عنکبوتی باشد. اما پاسکال تایید کرد که این فیلم آخرین قسمت از سه‌گانه Homecoming و نقطه اوج آن خواهد بود که در آن شاهد داستان تبدیل شدن تام هالند به اسپایدرمن بودیم. بدین ترتیب خط داستانی بعدی مرد عنکبوتی قرار است نسبت به سه‌گانه اول کمی تفاوت داشته باشد و احتمالا تمام یا بخشی از آن در دوران کالج پیتر پارکر جریان خواهد داشت.

تام هالند، بندیکت کامبربچ، زندیا، آلفرد مولینا، ویلم دفو، جیمی فاکس، توماس هیدن چرچ، ریس ایفانز، جیکوب باتالون، مریسا تومی، جی. کی. سیمونز، جان فاورو، جی. بی اسموو، انگوری رایس و تونی ریوولوری، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Spider-Man: No Way Home حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌‌اند. مانند دو قسمت گذشته، جان واتس وظیفه کارگردانی و کریس مک‌کنا و اریک سامرز وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Spider-Man 3 را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Spider-Man: No Way Home برای اکران در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده