نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۶

پایان فیلمبرداری فیلم Transformers 7 با انتشار تصویر جدید از اپتیموس پرایم

استیون کیپل جونیور، کارگردان فیلم Transformers: Rise of the Beasts با انتشار یک تصویر جدید از به پایان رسیدن مراحل فیلم‌برداری این فیلم خبر داده است.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Transformers: Rise of the Beasts از ماه خرداد امسال در لس آنجلس آغاز شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلم‌برداری و تولید قسمت جدید فیلم Transformers به پایان رسیده است. استیون کیپل جونیور، کارگردان این فیلم اکشن با انتشار یک تصویر این خبر را تایید کرد. علاوه‌بر لس آنجلس، مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Transformers 7 در مناطق دیگری از جمله ماچو پیچو در پرو، مونترال در کانادا و بروکلین در آمریکا نیز انجام شده است.

در تصویر منتشر شده شاهد حضور استیون کیپل جونیور در یک کامیون Kenworth k100 مدل 1979 با ترکیب رنگ قرمز و آبی هستیم که درواقع این وسیله نقلیه در طول فیلم قرار است به اپتیموس پرایم تبدیل شود. در فیلم Transformers: Rise of the Beasts قرار است نسخه G1 شخصیت اپتیموس پرایم را ملاقات کنیم و در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

استیون کیپل جونیور سوار کامیون اپتیموس پرایم در آخرین روز فیلمبرداری فیلم Transformers: Rise of the Beasts

آنتونی راموس، دومینیک فیش‌بک، لونا لورین ولز، توبی نویگو، پیتر کالن برای صداپیشگی اپتیموس پرایم و ران پرلمن برای صداپیشگی اپتیموس پرایمال، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Transformers: Rise of the Beasts حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. در این فیلم قرار است شاهد معرفی گروه‌های جدیدی چون ماکسیمال‌ها، Predacons و Terracons باشیم. اتفاقات فیلم Transformers 7 قرار است در بروکلین سال ۱۹۹۴ جریان داشته باشد که نیویورک و کشور پرو از دیگر مکان‌های فیلم خواهند بود.

فیلم Transformers: Rise of the Beasts قرار است در تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ (۳ تیر ۱۴۰۱) اکران شود. استیون کیپل جونیور، کارگردان فیلم Creed 2 و فیلم The Land، وظیفه کارگردانی قسمت جدید فیلم Transformers را بر عهده دارد و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده جوبی هارولد، نویسنده فیلمنامه فیلم Army of the Dead بوده است. 


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده