نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

انتشار تصویر جدید فیلم The Batman به مناسبت روز بتمن

مت ریوز، کارگردان فیلم The Batman تصویر جدیدی از این فیلم را به مناسبت روز بتمن منتشر کرد. همچنین ویدیویی از پشت صحنه ساخت موسیقی متن این فیلم نیز منتشر شده است.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر و ویدیو جدیدی از فیلم The Batman منتشر شده است. به مناسبت روز جهانی بتمن، مت ریوز، کارگردان این فیلم تصویر جدیدی از فیلم Batman را منتشر کرده که در این تصویر شاهد اتاق تدوین این فیلم هستیم. در تصویر روی مانیتور که در سمت راست تصویر قابل مشاهده است، شوالیه تاریکی با بازی رابرت پتینسون قابل مشاهده است که در حال استفاده از بت‌گرپل است. در ادامه می‌توانید تصویر جدید فیلم The Batman را مشاهده کنید:

رابرت پتینسون در نقش بتمن در حال استفاده از بت گرپل در پشت صحنه تدوین فیلم The Batman

ریوز اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشت، اما او گفت که بی‌صبرانه منتظر است تا چیزهای بیشتری را در رویداد DC FanDome که ماه آینده برگزار می‌شود، با طرفداران به اشتراک بگذارد. این رویداد آنلاین قرار است در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) برگزار شود. همچنین مایکل جاکینو، آهنگساز فیلم The Batman نیز ویدیویی از پشت صحنه ضبط موسیقی متن فیلم جدید بتمن را به مناسبت روز شوالیه تاریکی به اشتراک گذاشته که در ادامه می‌توانید گوشه‌ای از ضبط یک قطعه از موسیقی متن فیلم Batman را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پیش از این در شهریور گذشته اولین تیزر تریلر فیلم بتمن در DC Fandome منتشر شد که قابل انتظار است تریلر جدید این فیلم نیز در رویداد امسال پخش شود. رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، جفری رایت، پل دینو، اندی سرکیس، کالین فارل، پیتر سارسگارد، جان تورتورو، بری کیوگن و جیمی لاوسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Batman حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم بتمن بر عهده مت ریوز بوده است.

فیلم The Batman برای اکران در  تاریخ ۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده