نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

تمدید سریال Reservation Dogs برای فصل دوم

سریال Reservation Dogs که جدیدترین سریال تولید شده به نویسندگی و تهیه‌کنندگی تایکا وایتیتی است، حالا توسط شبکه FX و هولو برای فصل دوم تمدید شده است.

مدتی می‌شود که پخش سریال Reservation Dogs از شبکه هولو ازطریق برنامه FX On Hulu آغاز شده است و این سریال کمدی توانسته مورد توجه منتقدان و بینندگان قرار بگیرد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال کمدی و تحسین شده برای یک فصل دیگر تمدید شده است. شبکه FX و هولو به‌صورت رسمی از تمدید سریال Reservation Dogs برای فصل دوم خبر دادند. این سریال یک درام کمدی نوجوانان است که داستان چهار نوجوان سرخ‌پوست و بومیان آمریکایی را در اوکلاهما دنبال می‌کند که روزهای خود را با ارتکاب جرم و مبارزه با گروه رقیب خود می‌گذرانند.

فصل اول سریال Reservation Dogs در هشت قسمت تولید شده و تاکنون ۵ قسمت از فصل اول این سریال کمدی از شبکه هولو منتشر شده است. همچنین فصل دوم سریال Reservation Dogs قرار است در ۸ قسمت تولید و در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۲ ازطریق برنامه FX On Hulu از شبکه هولو پخش شود. استرلین هرجو و تایکا وایتیتی وظیفه ساخت سریال سگ‌های منطقه بومی را بر عهده دارند که قابل انتظار است برای ساخت فصل دوم این سریال کمدی نیز بازگردند.

شخصیت‌های سریال Reservation Dogs به‌دنبال دزدیدن یک کامیون در قسمت اول

نیک گراد، رئیس برنامه‌های اورجینال شبکه FX در بیانیه منتشر شده گفت: «ما بی‌صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن سریال Reservation Dogs با بینندگان بودیم و از اینکه ظاهرا بینندگان نیز این سریال کمدی را دوست داشتند، بسیار هیجان‌زده و خوشحال هستیم. همچنین مفتخرم که اعلام کنم این سریال کمدی را برای یک فصل دیگر تمدید کردیم. استرلین هارجو با همکاری تایکا وایتیتی و دیگر اعضای تیم خلاق سریال و گروه بازیگران بسیار با استعداد سریال، یکی از بهترین سریال‌های کمدی جدید تلویزیون را خلق کردند.»

دفارو وون-ا-تای، دوری جیکوبز، پائولینا الکسیس، لین فاکتور، زان مک‌کلارنون، تامارا پودمسکی، گری فارمر، کرک فاکس، متی کاردارپل، بابی لی، میکن بلیر، لورا اسپنسر، ریچارد ری وایتمن و بیل بور، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Reservation Dogs حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند که قابل انتظار است بیشتر این بازیگران در فصل دوم این سریال کمدی نیز حضور داشته باشند.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده