نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۹

لباس خونین بتمن مایکل کیتون در تصویر جدید فیلم The Flash

اندی موشیاتی، کارگردان فیلم The Flash تصویر جدیدی از این فیلم منتشر کرده که در آن شاهد پاشیده شدن خون روی لباس بتمن مایکل کیتون هستیم.

از ماه فروردین امسال مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash در استودیوهای فیلمسازی Leavesden در بریتانیا که به برادران وارنر تعلق دارد، رسما آغاز شد. همچنین ماه گذشته شاهد انتشار تصاویری بودیم که در آن شاهد بازگشت عمارت وین هستیم که پیش از این در فیلم Batman محصول سال ۱۹۸۹ به‌کارگردانی تیم برتون آن را مشاهده کرده بودیم. حال طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلم فلش منتشر شده که به لباس شخصیت بتمن اشاره می‌کند.

اندی موشیاتی، کارگردان فیلم The Flash امروز تصویری را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که در آن شاهد لباس بتمن با بازی مایکل کیتون هستیم که روی لوگوی لباس شوالیه تاریکی شاهد پاشیده شدن خون هستیم که حکایت از یک نبرد خشن و خونین در فیلم فلش با حضور این ابرقهرمان محبوب دنیای دی سی می‌دهد. البته کیتون در این تصویر قابل مشاهده نیست، اما در فیلم The Flash قرار است شاهد بتمن مایکل کیتون و بن افلک باشیم و در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

پاشیده شدن خون روی لباس بتمن مایکل کیتون در فیلم The Flash

ازرا میلر در نقش بری آلن (فلش)، مایکل کیتون و بن افلک هر دو در نقش بروس وین (بتمن)، ساشا کال در نقش سوپرگرل، کرسی کلمونس در نقش آیریس وست، ماریبل وردو در نقش نورا آلن، ران لیوینگستون در نقش هنری آلن، ایان لو در نقش کودکی بری آلن، سرشه مونیکا جکسون و رودی منکوزو، از جمله بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فیلم The Flash تایید و اعلام شده است. اندی موشیاتی که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم It و فیلم It: Chapter 2 را بر عهده داشته، وظیفه کارگردانی فیلم فلش را براساس فیلمنامه‌ای از کریستینا هادسون بر عهده دارد.

فیلم The Flash برای اکران در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. همچنین بنجامین والفیش، آهنگساز فیلم Mortal Kombat وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم فلش را بر عهده گرفته است.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده