نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳

عمارت وین بتمن تیم برتون در تصاویر جدید فیلم The Flash

اولین تصاویر منتشر شده از پشت صحنه تولید فیلم The Flash خبر از بازگشت عمارت وین فیلم بتمن به کارگردانی تیم برتون در این فیلم می‌دهد.

از ماه گذشته مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Flash در استودیوهای فیلمسازی Leavesden در بریتانیا که به برادران وارنر تعلق دارد، رسما آغاز شد تا سرانجام طلسم ساخت فیلم فلش شکسته شود. حال طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید این فیلم مورد انتظار از دنیای دی سی منتشر شده است. در این تصاویر شاهد بازگشت عمارت وین در فیلم The Flash هستیم که پیش از این در فیلم Batman محصول سال ۱۹۸۹ به‌کارگردانی تیم برتون آن را مشاهده کرده بودیم:

نمایی از عمارت وین در فیلم The Flash

تیم تولید در حال آماده کردن مراحل تولید فیلم The Flash در عمارت وین

ماشین های اعضای تیم تولید برادران وارنر در پشت صحنه فیلم The Flash

این صحنه‌ها در Burghley House در شهر پیتربورو فیلم‌برداری می‌شود که با مکان فیلم‌برداری شده در فیلم‌های بتمن تیم برتون تفاوت دارد. برای ساخت صحنه‌های عمارت وین در فیلم Batman و فیلم Batman Returns از Knebworth House در هرتفوردشر استفاده شده بود که بسیاری از طرفداران به اشتباه تصور می‌کردند این صحنه‌ها در Burghley House فیلم‌برداری شده بود که این موضوع درست نیست. پیش از این در تصاویر مفهومی فیلم The Flash، شاهد نبرد فلش و بتمن با بازی مایکل کیتون درکنار هم بودیم.

ازرا میلر در نقش بری آلن (فلش)، مایکل کیتون و بن افلک هر دو در نقش بروس وین (بتمن)، ساشا کال در نقش سوپرگرل، کرسی کلمونس در نقش آیریس وست، ماریبل وردو در نقش نورا آلن، ران لیوینگستون در نقش هنری آلن، ایان لو در نقش کودکی بری آلن، سرشه مونیکا جکسون و رودی منکوزو، از جمله بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فیلم The Flash تایید و اعلام شده است. اندی موشیاتی که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم It و فیلم It: Chapter 2 را بر عهده داشته، وظیفه کارگردانی فیلم فلش را براساس فیلمنامه‌ای از کریستینا هادسون بر عهده دارد.

فیلم The Flash برای اکران در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. همچنین بنجامین والفیش، آهنگساز فیلم Mortal Kombat وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم فلش را بر عهده گرفته است.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده